Цей флешмоб не про значення жінки, а про знецінення

07 серпня, 13:45
Цей флешмоб не про значення жінки, а про знецінення

Ви працюєте в Міністерстві закордонних справ України, а не на ринку

Жінкам з королівської сім'ї категорично заборонено сидіти, закинувши ногу на ногу чи розводити в різні боки. Жінки зобов'язані тримати коліна разом, а якщо це надто напружує ноги, дозволяється схрестити щиколотки й трохи нахилити коліна. Ця поза називається «Кембридзький хрест».

Також існує «Поза герцогині». Для цього необхідно сісти рівно, не спираючись на спинку стільця, підняти підборіддя, щоб він був паралельний підлозі, коліна і п'яти слід тримати разом.

Дотримання правил етикету не для мавпування королівської сім'ї, чи прагнення стрибнути вверх голови, а для того, щоб не виглядати нижчою ніж ти є та знижувати свою цінність.

Щоб виконувати свої обов'язки, Єлизаветі ІІ не потрібно було ламати стереотипи, щоб отримувати потрібний результат. Навпаки, звичаї та принципи королівської сім'ї дали змогу королеві бути на престолі так довго. Іноді мені здається, що саме королівська сім'я є єдиним острівком надії для Європи.

Ви працюєте в Міністерстві закордонних справ України, а не на ринку. Цей флешмоб не про значення жінки, а про знецінення.

Іноді скромність - найкраща зброя для жінки! Захистіть її, а не виставляйте на показ все, що у вас є.

Бажаєте бути ким ви є, немає питань. Ми в вільній країні, але не представляйте мою націю і не йдіть у міністерства, бо це вже занадто.

Джерело: Facebook

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Навіщо придурків винаймають на роботу ?
04 жовтня, 10:15
Опінії
Мабуть, це мав би казати не я, а хтось інший - від влади та з повноваженнями
01 жовтня, 16:25
Війна
Критикуємо путіна за мобілізацію, самі її продовжуємо
22 вересня, 14:40
Опінії
Зеленський та "ізюмська рука" - лишень прямий наслідок інфантильного, пацифістичного вибору українського народу у 2019 році
21 вересня, 10:25
Опінії
У якості аперитиву
19 вересня, 12:55