Центр олімпійської підготовки погодили збудувати в Полтаві

ПОЛТАВА
22.11.2016, 18:44
Центр олімпійської підготовки погодили збудувати в Полтаві

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму обговорили питання «Про створення комунального закладу «Полтавський обласний центр олімпійської підготовки».

Учасники комісії зазначають, що на базі цього центру матимуть можливість тренуватися спортсмени з Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських змагань.

Актуальність цього питання постала через вдалий виступ України на цьогорічний Паралімпійських іграх у Ріо та значний вклад в успіх саме полтавських спортсменів.

Комісія вирішила, що цей проект варто допрацювати, і направили його в управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА спільно з управлінням майном облради. У найближчий час там мають презентувати дорожню карту створення цього центру.

Також учасники комісії ухвалили рішення про виділення 340 000 грн на утеплення приміщень та проведення капітального ремонту роздягалень на стадіоні «Динамо», який цього року реконструювали. Під час реставрації було замінене поле на штучний газон, розміщені трибуни для уболівальників та лавки для запасних.


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18