Через останні пожежі в Чорнобилі, повітря в столиці України небезпечне для життя

СВІТ
17 квітня, 14:54
Київ у диму
Київ у диму
Фото: budport.com.ua

Дані сервісу по вивченню якості атмосфери у всьому світі Air Visual повідомляють, що зараз повітря у Києві найбрудніше у світі.

Дані сервісу по вивченню якості атмосфери у всьому світі Air Visual повідомляють, що зараз повітря у Києві «небезпечне для життя».

Завдяки таким показникам, Київ став найбруднішим містом у світі.

Зазначимо, що мешканці кожного району Києва вчора та сьогодні скаржаться на жахливий запах повітря, а також повідомляють, що на вулиці знаходитися просто неможливо.

Користувачі мережі пишуть, що з 16 квітня подібне відбувається не тільки в столиці, але і в Київській, Чернігівській, Житомирській та Хмельницькій областях.

Цинізм влади зашкалює ще більше ніж радіація, там продовжують запевняти, що в Києві радіаційний фон в нормі, але киян просять не виходити з дому і не відкривати вікна. Та, зокрема, вживати побільше рідини.

Нагадаємо, ми згадували, що 16 квітня в Києві розпочалася небувала пилова буря.

Причиною тому науковці називають сильний вітер та низький рівень ґрунтових вод через безсніжну зиму, а ввечері столицю накрив дим від пожеж у Чорнобилі та Житомирської області. 

Зазначимо, що кожен житель столиці може перевірити рівень радіації на сайті Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України. Щоб перевірити пройдіть по посиланню карти радіаційного моніторингу інституту.

Читайте також:
Найчастіше готовність захищати Україну зі зброєю в руках висловлювали чоловіки середнього віку та люди з відносно вищими доходами.
14 жовтня, 14:35
Вона була дружиною українського письменника, колишнього дисидента, багаторічного в’язня радянських тюрем і концтаборів Миколи Руденка.
04 жовтня, 16:37
Попри публічні проєвропейські заяви, дії «гаранта» говорять голосніше, ніж слова.
29 вересня, 17:37
Найменше українці задоволені діяльністю антикорупційних органів.
16 вересня, 15:07
Разом з тим, 26,8% – спілкуються одночасно обома мовами.
21 серпня, 18:46
Короткий політичний лікбез для невігласів з Інституту нацпам'яті стосовно солярних символів в Полтаві та щодо зриву декомунізації в Україні.
13 серпня, 16:07