Через півгодинну затримку швидкої померла 96-річна полтавка. ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ

ПОЛТАВА
22.06.2016, 13:10
Через півгодинну затримку швидкої померла 96-річна полтавка. ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ

«Останній Бастіон» подав заяву про вчинення кримінального правопорушення до національної поліції у Полтавській області з цього приводу.

Затримка в наданні невідкладної медичної допомоги швидкою більш як на півгодини спричинила смерть 96-річної полтавки. Фельдшери полтавського центру екстреної медицини (швидкої) зазначили, що це сталося через умисне зменшення кількості карет швидкої допомоги дирекцією закладу. Унаслідок браку бригад на зміні, диспетчер передав виклик лікарю о 22.14 – за 34 хв. після його надходження.

Робітники швидкої зазначили, що через брак карет швидкої на зміні, суттєво зріз час реагування та приїзду швидкої на місце виклику. Так замість 36 автомобілів (відповідно до наказу МОЗ, 1 карета (бригада) швидкої має обслуговувати 10 тис. населення), на зміну виставляється 19-21 машина. Часом – у половину менше від необхідної кількості. Через це час приїзду швидкої з нормативних 10 хв. збільшується до 30 хв.-1.5 год.

В ТЕМУ: Гробові реформи: правда про нищення швидкої медичної допомоги

«Останній Бастіон» подав заяву про вчинення кримінального правопорушення до національної поліції у Полтавській області щодо наявності в діях посадових осіб комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» ознак кримінальних злочинів, передбачених статтями 139, 140 КК України – Ненадання допомоги хворому медичними працівниками та Неналежне виконання професійних обов’язків медпрацівниками. 

Читайте також:
На території Лубенського лісотехнічного коледжу почали споруджувати сучасний спортивний майданчик.
08 серпня, 18:56
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
07 серпня, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39