Через півгодинну затримку швидкої померла 96-річна полтавка. ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ

ПОЛТАВА
22.06.2016, 13:10
Через півгодинну затримку швидкої померла 96-річна полтавка. ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ

«Останній Бастіон» подав заяву про вчинення кримінального правопорушення до національної поліції у Полтавській області з цього приводу.

Затримка в наданні невідкладної медичної допомоги швидкою більш як на півгодини спричинила смерть 96-річної полтавки. Фельдшери полтавського центру екстреної медицини (швидкої) зазначили, що це сталося через умисне зменшення кількості карет швидкої допомоги дирекцією закладу. Унаслідок браку бригад на зміні, диспетчер передав виклик лікарю о 22.14 – за 34 хв. після його надходження.

Робітники швидкої зазначили, що через брак карет швидкої на зміні, суттєво зріз час реагування та приїзду швидкої на місце виклику. Так замість 36 автомобілів (відповідно до наказу МОЗ, 1 карета (бригада) швидкої має обслуговувати 10 тис. населення), на зміну виставляється 19-21 машина. Часом – у половину менше від необхідної кількості. Через це час приїзду швидкої з нормативних 10 хв. збільшується до 30 хв.-1.5 год.

В ТЕМУ: Гробові реформи: правда про нищення швидкої медичної допомоги

«Останній Бастіон» подав заяву про вчинення кримінального правопорушення до національної поліції у Полтавській області щодо наявності в діях посадових осіб комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» ознак кримінальних злочинів, передбачених статтями 139, 140 КК України – Ненадання допомоги хворому медичними працівниками та Неналежне виконання професійних обов’язків медпрацівниками. 

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05