Через різке похолодання і сніговий шторм сотні тисяч жителів США залишилися без електрики

СВІТ
25.12.2022, 19:56
Через різке похолодання і сніговий шторм сотні тисяч жителів США залишилися без електрики

Загинуло більше 20 людей

США й Канаду охопила масштабна снігова буря, яка позбавила електрики понад 700 тис. людей. Унаслідок погіршення погодних умов більше 20 людей загинуло, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Reuters.

Через різке зниження температури помітно зросло споживання електрики, і мережі не витримують навантаження. Окрім того, багато ліній електромереж пошкодив ураган. Місцева влада просить споживачів обмежити використання електроенергії.

Через погодні умови скасували понад 2700 рейсів до США, а загальна кількість затримок перевищила 6400 рейсів.

Погіршення погоди спонукало владу по всій країні відкрити центри обігріву в бібліотеках і поліцейських дільницях.

Національна метеорологічна служба заявила, що її карта метеорологічних небезпек, які вже є або насуваються, "відображає одне з найбільших попереджень і рекомендацій щодо зимової погоди за всю історію".
 

В автомобільних аваріях, пов'язаних із погодними умовами, по всій країні загинуло щонайменше 16 людей, а сотні залишилися заблокованими на заледенілих і засніжених дорогах. Виконавчий директор округу Ері у штаті Нью-Йорк Марк Полонкарц повідомив, що щонайменше одну людину виявили мертвою в машині.
 

Читайте також:
Полтава
Через кількаденну посушливу погоду водні артерії області втрачають живильну вологу. До цього ситуація була цілком протилежною.
11 липня, 19:23
Полтава
Поки деякі українці сміялися з підтоплених Орська і Саратова, негода завітала і до населених пунктів Наддніпрянщини. Зокрема, на Полтавщину.
11 червня, 07:17
Полтава
Станом на цю мить рівень дніпровської води у верхньому б'єфі — 79,9, у нижньому — 65,29. Водночас ситуація у притоках контрольована.
08 березня, 07:09
Життя
Цілком імовірно, що у найближчий тиждень-два від геомагнітних бур не сховатися, – у людей болітиме голова, а емоції зашкалюватимуть.
17.07.2023, 18:34
Світ
Поки "глибинний російський народ" у пропагандистському екстазі покірно чекав на замороження Європи, біда прийшла безпосередньо в його хату.
13.01.2023, 13:00
Світ
Поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.
14.07.2022, 09:12