Черговий загін міліціонерів Кременчука відправився на Донбас

ПОЛТАВА
16.10.2014, 14:50
Черговий загін міліціонерів Кременчука відправився на Донбас

Провести правоохоронців у відрядження прийшли не тільки рідні та колеги, а й представники громадськості та Громадської ради при Кременчуцькому відділі міліції.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

Заступник начальники Кременчуцького міського відділу міліції Ігор Матяш провів короткий інструктаж для колег та наголосив на особистій безпеці та підтримці один одного.

«Наші міліціонери стовідсотково забезпечені всім необхідним. Ми вдячні місцевим громадським організаціям, приватним підприємцям та всім небайдужим мешканцям міста, котрі не залишаються осторонь проблем нашої держави та міліції зокрема», - заявив перед відправкою загону Ігор Матяш.

Із напутнім словом до бійців звернувся і керівник Громадської ради при Кременчуцькому міському відділі Володимир Клевжиць та наголосив на тому, що на сьогоднішній день при Громадській раді створено благодійний фонд, який допомагає учасникам антитерористичної операції.


Читайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33