Чи можна забезпечити безпеку всім містам України?

Опінії
02 січня, 15:05
Чи можна забезпечити безпеку всім містам України?

Можна. Для цього керівництву країни потрібно зробити дві речі — не красти й раціонально використовувати державний та місцеві бюджети.

Ветеран АТО ООС, екс-керівник ВЦА м. Золоте

Сьогодні з ранку стратегічна авіація росії запустила крилаті ракети великої дальності типу Х-101/555/55 з акваторії Каспійського моря. А перед цим у ніч проти вівторка, 2 січня, росіяни атакували Україну ударними безпілотниками.

Такого масового ракетного удару ще не було. Гуркіт вибухів порвав у клоччя тишу. На пів дев’яту ще працювала ПРО. Від прильоту десь поряд, міжкімнатні двері колихнулися, наче як від сильного протягу. …Війна. Є два моменти, на які хочу звернути увагу.

Перший.

Російська воєнщина дарма часу не витрачає. Працюють заводи ВПК, дрони виробляють навіть у хлібопекарнях. Поважні експерти марафону прогнозували, що московія може повторити ракетний удар, рівня того, що відбувся у п’ятницю, десь наприкінці лютого. Але ж, ні. Вже через три дні вони здійснили ще більш масштабну ракетну атаку.

Робить росія це заради одного — знищення українців, як нації, та так, щоб і спогадів про нас не було.

Орда не залишить Україну у спокої, аж поки ми її не переможемо. Ніяких перемовин і загравань з божевільним звіром. Його треба вбивати, бо в іншому випадку, він вб’є нас.

На досягнутому кремль не зупиниться і піде далі. Говорю для тих, хто нахабно зі своїх каналів нав’язує нам план Кіссінджера. Краще стулить свої пельки або валіть слідом за Арестовичем.

Другий.

Київ в диму, перелякані птахи піднялися у повітря, шукаючи де можна сховатися. Гучні сирени швидких нагадують, що сьогодні тобі пощастило, вони прямують не до тебе. Месенджери захлинаються від повідомлень з одним питанням: «Як ви там?».

Що буде завтра, про це кияни намагаються не думати, так простіше, бо якщо думати, то дах може зірвати остаточно. Страшно уявити, що відбувається в інших містах, які не є столицями і не захищені, як Київ. Вони завжди залишаються сам на сам зі зграями шахедів та ракет.

Чи можна забезпечити безпеку всім містам України? 

Можна. Для цього керівництву країни потрібно зробити дві речі — не красти й раціонально використовувати державний та місцеві бюджети.

На ці гроші можна дуже швидко закупити не сучасні, трохи застарілі, але ж ефективні та відносно дешеві системи ПРО та ППО, які гарантовано впоралися б з ударними БПЛА та не балістичними ракетами. Втрати інфраструктури та кількість людських жертв одразу зменшилися б на порядки.

І всього то треба не красти та думати головою. Натомість українська правляча верхівка, у такі трагічні часи для всього народу, тільки й робить, що краде та бреше.

...Отже, залишаємося спокійними, поважаємо один одного, допомагаємо тим, кому це потрібно і обов’язково робимо висновки. Переможемо! 

Читайте також:
Опінії
Віталій Шабунін розкрадав гроші, призначені для надання допомоги онкохворим дітям
15:10
Політика
А «слуги урода» проголосували закон про… порятунок корупціонерів.
11:17
Кримінал
Посадовиця податкової з Харкова, котра вимагала 150 тисяч доларів хабаря, уклала угоду зі слідством
10:16
Кримінал
Їх підозрюють у заволодінні 100 млн грн на будівництві Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.
вчора, 17:26
Кримінал
Йому загрожує до 12 років позбавлення волі в одній справі і ще до 12 років в іншій.
22 липня, 16:38
Політика
Ухилянти несуть «повз касу» до 2 мільярдів доларів на рік, — Дмитро Наталуха
22 липня, 10:24