Чи писаний закон для «Укргазбанку»?

ПОЛТАВА
13.10.2014, 08:44
Чи писаний закон для «Укргазбанку»?

Проходячи сьогодні зранку по вулиці Жовтневій припало до ока, нажаль, вже звичне для Полтави явище – автомобіль припаркований з порушенням правил. Можливо, ніхто б цього не помітив, як би не одне «але» - автомобіль знаходився прямісінько під стінами «Укргазбанку».

Виявляється, що автомобіль VolkswagenCaddyз номерами АА5962ОІ належить «Укргазбанку». Чи варто казати, що якби це був автомобіль звичайного клієнта чи пересічного автомобіліста, то він би не простояв так і 10 хвилин. Тому з’явилось резонне запитання, а чи писаний взагалі закон для «Укргазбанку»?

Щоб взяти коментар відносно подібного нахабства, ми зайшли до банку, але тільки побачивши посвідчення журналіста і почувши цифри знайомого номерного знаку, люб’язний охоронець ласкаво супроводив мене на вихід, мотивуючи тим, що коментарів вони не дають, а керівництва немає взагалі.

Нахабство і небажання дотримуватись елементарних правил паркування – це норма для наших сьогоднішніх банків?

Зауважимо, що «Останній Бастіон» вже надіслав запит до Державтоінспекції УМВС України в Полтавській області, що б поцікавитись їхньою думкою з цього приводу.


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38