Чи планує росія вторгнення в Сирію?

ВІЙНА
15 березня, 16:15
Чи планує росія вторгнення в Сирію?

росія має намір зробити все можливе, щоб відновити свій вплив і зберегти присутність у регіоні.

Медійні активісти та коментатори, які висвітлюють події в Сирії, висловлюють занепокоєння щодо планів росії стосовно цієї країни.

Збройний заколот за підтримки Москви, що супроводжувався інформаційним прикриттям так званих російських воєнкорів і Z-блогерів, відомих своєю близькістю до силових структур Росії, наводить на цілком певний висновок: росія має намір зробити все можливе, щоб відновити свій вплив і зберегти присутність у регіоні.

Проєкт «Левант24», який відстежує події в Сирії, опублікував матеріал черкеського журналіста та аналітика Газі Мурада, присвячений ймовірним планам Кремля.

Автор статті звертає увагу на частіші публікації російських воєнкорів, у яких майже відкритим текстом озвучуються реваншистські плани Москви:

  • «російські військові кореспонденти дедалі частіше відкрито озвучують реальні наміри глибинної російської держави щодо Сирії. Останній приклад – репост Олегом Блохіним повідомлення іншого російського воєнкора («русский инженер»), який прямо говорить про плани росії на пряме вторгнення на сирійське узбережжя після завершення конфлікту в Україні.

Ці заяви не випадкові, вони відображають стратегічні плани Кремля, що збігаються з інтересами «Ізраїлю», який прагне максимально послабити сирійську державу.

Попередній напад на узбережжя з боку сектантських залишків режиму Башара Асада не був випадковістю і не був спонтанною акцією, а радше перевіркою сил і розвідкою можливостей.

Наступний напад, про який відкрито говорять російські пропагандисти, буде масштабнішим і підготовленішим, супроводжуваним вже прямою участю російських сил після завершення бойових дій в Україні.

Москва і Тель-Авів діють узгоджено, домагаючись роздробленості та нестабільності Сирії, щоб остаточно позбавити її державного суверенітету.

Для регіону це означає нову серйозну загрозу, яка вимагає максимальної пильності та готовності до будь-якого розвитку подій», – пише автор статті.

Останні події в Сирії показали, що російська загроза для цієї країни не є вигадкою, а проявляється у конкретних діях Москви, які вже призвели до серйозного кровопролиття. Також очевидно, що Росія не зупиниться і продовжуватиме спроби реваншу.

На тлі цих загроз постійний торг навколо російських військових баз у Сирії виглядає, щонайменше, дивно. У Дамаску навряд чи не усвідомлюють усієї серйозності ситуації.

Можливо, нова влада обмежена у прийнятті власних рішень, або ж, навпаки, впевненість у здатності контролювати ситуацію та захопленість політичними інтригами, що обіцяють привабливі бонуси та дивіденди, переважили над інстинктом самозбереження.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Переговори про 60-денне припинення вогню на паузі через розбіжності щодо умов виведення ізраїльських окупаційних військ із території Гази.
07:38
Війна
Нетаньягу відмовився від потенційної угоди побоюючись, що поступки призведуть до розпаду його правлячої коаліції.
вчора, 12:37
Війна
Після 12-денного конфлікту «Ізраїлю» з Іраном баланс сил на Близькому Сході змінюється.
08 липня, 07:29
Війна
Альтернатива двом державам: шейхи Хеврона пропонують створення емірату у союзі з «Ізраїлем».
06 липня, 18:44
Світ
У медіа писали, що під час бойових дій він разом із сім’єю ховався в бункері.
06 липня, 15:46
Війна
Під час цієї короткої війни Іран атакував понад 40 об’єктів інфраструктури «Ізраїлю».
05 липня, 14:03