Чи справді Україна незалежна? У Полтаві провели круглий стіл, присвячений 28-й річниці Незалежності України

ПОЛТАВА
21.08.2019, 13:56

24 серпня Україна відзначатиме 28-у річницю своєї Незалежності.

Напередодні у Полтаві посадовці, історики, науковці та представники громадськості під час круглого столу намагалися розібратися, чого молодій державі вдалося досягти за ці роки та які найважливіші проблеми сьогодення.

Посадовці та історики переконані, що ці роки не пройшли безслідно для України. Адже доля держави – це доля кожного українця, майбутнє дітей, онуків, тому ця тема близька кожному.

Нині Україна переживає чимало проблем, які потрібно вирішувати в суспільстві, владі, економічній сфері – зазначили учасники конференції.

Військова агресія, яку переживає країна, має. ще більше нас об’єднати.

Наразі кристалізується новий світогляд. Підростає молоде більш патріотичне покоління. І саме молодь надихає не просто дбати про державу, а берегти її, – переконана доктор історичних наук, професор Тамара Шаравара.

Пересічні полтавці мають власний погляд на здобутки та невдачі української незалежності. 

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58