Чи втримає примадонну соломинка на брижах щурячого лайна?

Опінії
21 вересня, 12:05
Чи втримає примадонну соломинка на брижах щурячого лайна?

Нехай горить воно усе синім полум'ям – чуже, вороже, звіряче.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Опінія на те й опінія, щоб бути «багатоверстатною»: задерикуватою, порожньою, глибокою, мудрою, охандожною (тією, що чистить, відбілює). Різною.

Саме тому й наш Останній Бастіон – не «єдиний марафон». Тут будь-яку адженду спершу пробують «на зуб», поважаючи власне точку зору, а не апріорі автора, який може бути й володарем дум, й арестовичем. Останній лайдак і поганець, зі згаданим включно, теж, бува, здатен на думку.

Атож, опінія про Аллу Борисівну Пугачову. Діаметрально протилежні отут: від ейфоричної «Ай да Алла!» російського «каспарівця.ру»,   через нейтральну «Пугачова кинула виклик особисто Путіну» Борислава Берези, до нищівної «Бабці із зачіскою швабри та її нафталіновому ловеру немає тут місця» медіаконсультантки і аналітикині Марини Данилюк-Єрмолаєвої.

З вашого дозволу, наша опінія. Відрефлексуємося.

Виносимо за дужки захват совкового продукту, яким залишається ваш покірний постмодерний автор і ким би він сьогодні себе не позиціонував, на сольному концерті Алли Пугачової в московському НСК «Олімпійський» десь на початках 80-х років минулого століття.

Екстаза, пафосне переповнення вдячністю за щиру, геніально виконану пораду: «Тримай мене, соломинко, тримай»!

У часи, коли адреса «не дом і не уліца» втрачала сакральний зміст і на жовто-блакитному тлі вже проступали палімпсести пророчих Тарасових рядків і профілі Мазепи з Бандерою, виспіване майстринею про «старовинний годинник, який все ще йде» сприймалося натяком на «вставай, хлопче, проспиш перебудову». Бо Славко Вакарчук попросить: «Вставай! Мила моя, вставай!» через довжелезні десятиліття.

Даруйте, але не соромимось навіть розуміння і перейнятості сльозою сусідки від пізнішого хіта Пугачової про «гріє ніжки їй» – тутешня мадам Брошкіна почула про себе гірку правду і … утішилась: бач, у самої Пугачихи теж то один, то третій.

То були пісні про Життя. Не про «время гудіт – БАМ». Те гуло паралельно.

Звісно, на свої відра з помиями, натхненно вилиті сьогодні на бренд сконалої епохи, мають право і Марина Данилюк-Єрмолаєва, і Аркадій Бабченко. Людям радикально кришталевого штибу і дозволено більше.

Ми – до похиліших, кому довелось порівнювати кущистість брів «дрібного політичного діяча» з довжиною балахону на «символі епохи». 

Сьогодні над рашкою буревієм прокочуються п'ятдесят слів з пугачовського інстаграму – хилитаються скрепи, скриплять продавлені ліберальні дивани, тремтять зайві хромосоми у недонації на мордорі. Гарний стежок кинув хтось у мережах: «демарш Алли Борисівни рівносильний бунту салату олів'є, який раптом би став поперек горла»©.

Опорний підмурівок совкової свідомості – Пугачова – кинула виклик самому кадебістському виблядку. Запишіть, каже, і мене в іноагенти, щоб її Галкіну було не скучно. Бо теж чесна, теж щира, теж порядна, теж патріотка. Теж проти розв'язаної ідіотом війни з Україною.

До рефлексій. Наразі ми переглядаємо свої вкарбовані всередину засади – усе російське ревізується і стає однозначно ворожим. Все. Включно з лукоморським вченим котом, родичами-перевертнями і поромником Алли Борисівни. Нехай горить воно усе синім полум'ям – чуже, вороже, звіряче.

Але… Примадонні, котра нехай і вийшла в тираж, зробила по-факту корисну справу – плюнула на ботоксні щурячі «ланіти», наші респект і поважання. Якщо буде від'ємно приплюсований хоч би один заскочений сміливістю іноагентки «воєвавшійдєд», ми на крок будемо ближче до Перемоги.  
   

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Як можна не почути смороду сірководню від «глибинного мулу», піднятого з мокшанського дна нащадками достоєвських, пушкіних і толстих?
вчора, 15:27
Війна
Співрозмовники видання The Guardian переконані, що окупанти позбувались трупів власних солдатів, спалюючи їх на сміттєзвалищі
22 листопада, 10:43
Війна
Раніше депутати скоротили витрати на роботу в округах на 100 млн рублів (приблизно 60,7 млн грн) спрямувавши гроші на мобілізованих
20 листопада, 14:18
Війна
На росії різко зменшилося число ув'язнених
19 листопада, 10:38
Війна
Єдинорос сам звернувся до лікарні під приводом «проблем з ногою»
18 листопада, 18:25
Опінії
Копачі як вивалювали «героїв», так і вивалюватимуть. Хіба що тепер у промислових масштабах.
07 листопада, 12:30