Чи здатна реформована поліція знайти вбивцю?

ПОЛТАВА
25.10.2017, 17:09
Чи здатна реформована поліція знайти вбивцю?

В понеділок 9-го жовтня, десь біля 17-ї години, медсестра обласної психоневрологічної лікарні Наталія Соколова, закінчила чергування, сіла на велосипед і поїхала додому. Виїхала на Гадяцьку трасу і попрямувала в сторону повороту на музей Полтавської битви.

В цей же час позаду неї їхала Юлія Привєдьонная на «Опелі-Вектра» (свідки запам’ятали лише частину номерного знака машини 21-71) і їхала, судячи з усього, дуже швидко, бо коли вона наздогнала Наталію і ударила її ззаду, жертва летіла на 20 метрів уперед. Після удару Наталія ще якийсь час була жива, її довезли до лікарні, але там вона померла.

Пішов третій тиждень і, як це прийнято в Україні останнім часом, слідство топчеться на місці. Ніхто не заарештував вбивцю і не намагається знайти свідків трагедії. Слідчий прокуратури Максим Стець нічого не може сказати чоловікові загиблої про хід слідства, нічого не робить і поліція.

За наявною інформацією, до чоловіка Наталії вже підходили родичі Юлії, пропонували оплатити поховання і натякали, щоб він не намагався шукати правду, все одно нічого з цього не вийде, бо у них крута «криша» і в поліції, і в прокуратурі, і в судах.

Загинула гарна жінка, прекрасна мати і бабуся, добра, сонячна людина. Невже ж так все безкарно закінчиться?

Можливо знайдуться і свідки цієї страшної трагедії.

Всім хто захоче допомогти, повідомляємо телефон Віктора Леонідовича Соколова 066 960 71 41 – це чоловік загиблої Наталії. 

Ми впевнені, що спільними зусиллями ми не дамо винним уникнути відповідальності.

Правда переможе.

Уважати публікацію офіційним зверненням до ГПУ та ГУ НП про вчинення кримінального правопорушення.

Останній Бастіон

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00