Чиновникам «страшно» називати суми, які витрачаються на ремонт доріг у області (відео)

ПОЛТАВА
19.08.2019, 17:39

Полтавські посадовці бояться вголос називати суми, які потрібні на ремонт всіх доріг області. Щороку на їх утримання виділяються мільярди гривень.

Так, за даними Держпідприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» загальна субвенція лише з державного бюджету на реконструкцію та ремонт доріг загального користування місцевого значення цього року становить трохи більше 700 мільйонів гривень.

Згідно з заявами Агентства, воно майже стовідсотково виконало заплановані роботи з поточного ямкового ремонту на цей рік. Втім, у користувачів доріг із цього приводу може скластися власна думка. Директор Агентства Олексій Басан у відповідь на зауваження щодо якості робіт спробував виправдатися тим, що підприємство розширило штат відділу технічного нагляду.

Місцеві бюджети Полтавщини цього року вдвічі скоротили фінансування ремонту доріг.

2019-го надійшло 9,5 мільйонів гривень, тоді як минулого року було близько 20, кажуть в Агентстві. 

Читайте також:
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04.12.2025, 15:19