Чиї символи на площах – того й влада

ПОЛІТИКА
02.12.2021, 11:41
Чиї символи на площах – того й влада
Фото: останній бастіон

певного роду символізм

 Фото мені вислав нещодавно друг який мешкає в Києві. На ньому юдейська ханукія, котру поставили в районі метро «Печерська» - центрі столиці України. Поруч пам’ятник Лесі Українки, київська ОДА, Центральна виборча комісія. Гадаю що це не випадковість, а певного роду символізм. Нагадати «аборигенам» хто є фактичним господарем на їхній землі.

Я не є «печерним антисемітом», з розумінням відношуся до представників різних релігійних конфесій які не ведуть антиукраїнської діяльності. Вважаю що юридично ми живемо у світській державі, й хто б яку релігію не сповідував – має знайти місце для неї у своїй душі та храмах.

На мою думку, національна меншина яка налічує за різними джерелами 200 000 – 400 000 осіб в нашій країні, але має не пропорційне своє представництво в органах влади та великому бізнесі, мала б вести себе трохи скромніше. Адже як свідчить історія, така відкрита самозакоханість досить часто для них закінчувалася трагічно. Й винні в цьому були головним чином вони ж самі.

Також, медійні представники єврейства в Україні не одноразово повчали нас, що не можна називати вулиці наших міст іменами історичних осіб на кшталт Шухевича чи Бандери. Чи святкувати нам річниці УПА та 14-ї Галицької дивізії Ваффен-СС і тому подібне.

Часто  говорять що «нахабство – друге щастя». Але не завжди, буває по різному…

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
У відповідь на ці маневри американські Повітряні сили піднімали в повітря групу винищувачів F-22A
13 січня, 09:47
Це не дивно враховуючи промосковську орієнтацію Мінська
05.12.2021, 09:05
Немає в них жодного каяття за своїх комісарів, які й були організаторами цього найжахливішого геноциду.
28.11.2021, 18:25
Вони хочуть витравити пам’ять, знецінити все важливе, що нація здобула великою кров’ю.
17.08.2021, 14:17