Член ВРП Маселко захищає педофілів

ПОЛІТИКА
04 травня, 13:30
Член ВРП Маселко захищає педофілів

Чергова цікава ситуація відбулась на засіданні ВРП за участі експерта із відводів та самовідводів із конфліктом інтересів Роми Маселко.

Маселко висловив незгоду із відмовою його дисциплінарної палати відкрити дисциплінарну справу стосовно суддів Київського апеляційного суду Вікторії Яковлєвої (відрядженої з Харківського апеляційного суду), Ольги Жук та Віри Ковальської.

Про це повідомляє Telegram-канал «Под мантией».

У рішенні другої дисциплінарної палати ВРП ця відмова була обґрунтована тим, що скарга зводиться виключно до незгоди сторони захисту із ухвалою колегії суддів щодо розгляду клопотання про продовження строку тримання під вартою громадянина Республіки Судан.

Тим не менш, Р.Маселко спробував переконати членів ВРП, що це створить небезпечний прецедент, який дозволятиме іншим суддям довільно трактувати норми КПК та порушувати фундаментальні права осіб.

Тут стало смішно на фоні самовідданого покривання Маселком всіх можливих та неможливих порушень норм КПК суддею Чернігівського апеляційного суду Салаєм.

Член ВРП Саліхов поцікавився у доповідача, в чому обвинувачувалася людина, чиї права нібито були порушені, та чому така прискіплива увага до цієї справи в самого Р.Маселка.

Останній одразу ж спробував парирувати це питання, зазначивши, що може ще й колір шкіри треба брати до уваги?

Утім, В.Саліхов уточнив для інших членів ВРП, що йшлося про обвинувачення за ст. 153 КК — сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи. Й уточнив, чи вправі взагалі член ВРП у статусі дисциплінарного інспектора піддавати такій критиці рішення членів Ради.

Це потужно, що Рома вписується за педофілів. Парламент має пишатися собою за такого члена ВРП.

Прикметно, що пропозицію Р.Маселка, крім нього самого, підтримали тільки 5 членів ВРП, з яких лише один — представник від суддівського корпусу.

Як ви думає хто?

Ольга Попікова. Мабуть, на допиті у справі Князєва їй прямо сказали, щоб з тим, щоб більше на допити не ходити, треба підтримувати весь абсурд й побажання Маселко. Іншої логіки не бачимо. Зʼїзду суддів треба взагалі її відкликати із посади. Чергова прикра помилка.

Читайте також:
Політика
Ірина Фаріон заявила, що проректор ухвалив рішення про її звільнення без висновків комісії через тиск з боку МОН.
29 травня, 16:34
Політика
Печерський суд виправдав скандального ексзаступника голови Нацполіції Тишлека
27 травня, 09:28
Політика
8 травня Зеленський підписав укази про призначення 113 суддів на посади суддів місцевих судів.
09 травня, 09:34
Політика
Барсук має зв’язки з Фуксом та Коломойським. Задекларувала чималий автопарк та гори готівки
03 травня, 15:15
Світ
Ганну Ґутьєррес визнали винною в ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс у жовтні 2021 року.
16 квітня, 11:28