Чому кіоскер Єрмак має більше повноважень від Голоборотька?

Опінії
10 червня, 07:16
Чому кіоскер Єрмак має більше повноважень від Голоборотька?
Фото: Twitter

Менеджер «найпотужнішого лідора світу» не приховує, що саме він керує Україною. «Квартальний» блазень лише маріонетка в його руках.

Правозахисник, співзасновник партії "Народовладдя"

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Це фото дуже символічне, бо його опублікував у себе самопроголошений віцепрезидент Андрій Борисович Єрмак. Символізує воно знущання з державних інституцій (і не тільки України!).

Мовляв, «дивіться, а я маю доступ до Президента США і я такий класний на важливій зустрічі з ключовим союзником». На фото — президенти, державний секретар та міністр оборони США.

І абсолютно дико, що ларьочник Єрмак, який є звичайним завідувачем канцелярії без жодних широких повноважень, на міжнародній арені на рівні з першими особою і по суті він позиціюється... другою особою в державі. Такий собі віцепрезидент на максималках.

Окрім того, що це огидно, так це ще і знущання з державного устрою. Адже в парламентсько-президентській республіці (якою за чинною редакцією Конституції є Україна — прим. ред.) посада Єрмака мала б закінчуватись на зачитуванні Указів Президента та закупівлі паперу в Офіс Президента.

Такі речі абсолютно нівелюють заяви української влади про демократичні цінності. І так, не розповіді путіна шкодять легітимності влади, а Єрмак, який вирішив погратися у віцепрезидента і якому дають це робити...

Отже, керівник канцелярії не може зустрітися з першими особами як вище керівництво України. Його посада навіть не 10-та за повноваженнями в країні, затямте вже це!

До вашого відома: у США є посада голови адміністрації Білого дому. Його майже не беруть у міжнародні поїздки, він точно не перебуває на рівних з міжнародними партнерами.

А ось посада державного секретаря США — це кардинально інша посада і це четверта за важливістю посада! Державний секретар відповідає за зовнішню політику, посада державного секретаря США аналогічна посаді міністра закордонних справ.

Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12