«Да лєгітівний он...»: нахилянт ухилянтів привласнив булаву

ПОЛІТИКА
22 травня, 13:37
«Да лєгітівний он...»: нахилянт ухилянтів привласнив булаву
Фото: Facebook

Володимир Зеленський не бажає добровільно складати із себе повноваження президента. Воно й зрозуміло, статусу самодержця не зрікаються...

Це буде дуже неприємний для багатьох текст, але прописати все це мусимо. Ниття про легітимність Зеленського вже втомила, як втомлює будь-яке беззмістовне стрясання повітря; відразу ж опустимо нюанси законодавчі

Отже, Зеленського «легітимним Президентом України» визнали Організація Об'єднаних Націй і еліти країн Заходу, крапка. Як би хто не пояснював мотиви західних еліт, їхнє рішення от таке й от тільки не треба просторікувати ніби Захід чогось про Україну не знає — смішно.

Чому сумнозвісний «колективний Захід» чинить саме так? Власне, а який у «колективного Заходу» вибір, передати владу Верховній Раді? Тобто, Руслану Стефанчуку, який не озираючись на Офіс Президента кроку не ступить?

Причина, рішення банальна — провести вибори в умовах війни неймовірно важко. Так, Ізраїль вибори проводить регулярно, Південна Корея провела вибори прямо під час війни, а як так, запитаєте ви?

Згадується фронт у межах одної лише 72-ї Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців і не вдається уявити, як можна провести голосування на кожному опорнику (включаючи Вугледар). Усе це в умовах, коли за кожною машиною полюватимуть снайпера, і FPV-дрони.

Виборчі комісії треба буде набирати у три склади, бо кількість втрат у них буде нереальна. Якщо відверто, то за теперішніх обставин великої війни, провести вибори в Україні якщо не неможливо, то вкрай складно; і це — правда.

Додайте сюди змобілізованість суспільства через війну і що нам дали б вибори? Відповідь — вибори зацементували б «легітимність» Зеленського ще на 5 років, а цього не сталося.

Залужний? Знову таки нікого не хочемо розчаровувати, але ви чули бодай якийсь висловлений вголос намір генерала Валерія Залужного іти в політику? Ні, крапка.

У соціальних мережах чуємо заклики валити Зе-владу силою через Майдан або збройний переворот. Але не маймо зайвих ілюзій, нічого такого не буде із двох причин:

  • по-перше, армія не бачить сенсу влаштовувати криваві протистояння у власному тилу на радість ворогам;
  • по-друге, солдати категорично не хочуть стріляти в товаришів, що мають інші погляди, бо вояки аж надто гарно знають ціну людського життя.

На жаль, чинна влада все ще має чималу підтримку. А от Москві конче треба, щоби у нас в тилу виникла політична бійка, чим кривавіша — тим краще: Москві — треба, нам — ні, оскільки тоді ризикуємо повторити шлях УНР.

Що із цим робити нам, українцям? — Те саме, що й завжди: працювати всією нацією на оборону нашої країни, бо це наразі основне, чому намагається завадити ворог із РФ.

А вибори будуть, коли «зелені» свою діжу лайна зжеруть до кінця, коли їхній рейтинг валятиметься на землі, так і буде. І набагато швидше, ніж здається, от подивитеся.

Автор : Дмитро Калинчук-Вовнянко
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Неякісна мівіна, чи фотосесія на мішках?
28 листопада, 16:32
Політика
Коли ліволiберальна псевдодемократiя потicнила нацioнальнi iнтереси, з українців зробили лохторат. А нині удобрюють Донецький степ.
27 листопада, 07:16
Опінії
І зброю йому давати не хочуть просто тому, що він всім огидний. Проблема в тому, що тепер не він асоціюється з нами, а ми асоціюємося з ним.
20 листопада, 15:02
Опінії
Чи не забагато планів і самітів? Хочеться дій
16 листопада, 19:01
Опінії
Суми щодня зазнають ударів ворога.
13 листопада, 16:08
Опінії
Мав бути не "Глобальний Саміт миру", а "Саміт геополітичних викликів"
09 листопада, 20:58