Чому не чути заяв про необхідність ліквідації Київського апеляційного суду?

Опінії
02.12.2023, 19:44
Чому не чути заяв про необхідність ліквідації Київського апеляційного суду?

ОАСК та КСУ заважав партнерам знищити і остаточно деградувати судову гілку влади та зробити її маріонеткою в руках іноземців?

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Дуже дивно, але щось не чутно істерик та візгів Поганців та Бідось, Шабуніна, Маселко та Жернакова з Соколенко і Галькою-квартирою, а також всіляких Ткачей та гумуса-інфо з вимогами про ліквідацію Київського апеляційного суду.

Єдиний хто неочікувано відмітився так це Рада суддів України зі своїм недоречним постом та повною дискредитацією себе та судової гілки влади, як на мене.

Чому не чути заяв про необхідність ліквідації Київського апеляційного суду?_1

До речі, нагадайте, а чому весь цей непотріб верещав щодо ліквідації ОАСК та перезавантаження Конституційного суду України. Чи це інше?

ОАСК треба було ліквідувати, а КСУ перезавантажувати, бо заважав партнерам знищити і остаточно деградувати судову гілку влади та зробити її маріонеткою в руках іноземців?

Наслідки реформ іноземців бачимо — переляк при прийнятті рішень по елементарному трудовому спору про відсторонення, повна амнезія та ступор у застосуванні Конституції України при вирішення справ щодо незаконної заборони у перетині кордону, тваринний  страх до проносу перед Поганцями (професійні громадські активісти), судді Віті та інші колективні Ткачуки й Гудими з Кібенками, що Закон підміняють власною хворою уявою в залежності від температури повітря і т.і.

Але повернемось до справи КАС.

Щось з цією справою не складається. Я вже писав, що питання про надання згоди на утримання під вартою судді призначено у ВРП на понеділок з 10 до 11:30. По пів години на кожного суддю. Доповідачів теж розставили досить продумано.

Чому не чути заяв про необхідність ліквідації Київського апеляційного суду?_3

По першому — поставили прокурора, який, як на мене, просто ненавидить суддів й Україну та поводить себе неадекватно у засіданнях ВРП.

По другому — прихильник Гітлера, Поганець, що пройшов до ВРП завдяки ОПЗЖ, лідер по скаргах на суддів та лідер по самовідводах при розгляді скарг на суддів, якого примусили ввести туди іноземці, на мою думку.

По третьому — голова ВРП, що раніше працював у Київському апеляційному суді та який, схоже, вже на чомусь попався та знаходиться під пильним контролем та тиском з боку іноземців за моїми спостереженнями, хоча можу й помилятись щодо останнього.

По четвертому — старий член ВРП, якого іноземці залишили та чий батько, за повідомленнями ЗМІ, засудив до розстрілу вояка УПА Івана Гончарука. І яка, на моє переконання, готова на все аби залишитись у ВРП.

Як на мене, все зрежисовано ідеально з порядком доповідачів. Щоб не повторити ситуацію з ОАСК та вигаданою кримінальною справою й відмовою ВРП у той час.

Я впевнений, що ця справа не має майбутнього, а її відкритий та публічний розгляд буде ще більше дискредитувати судову владу та Україну в цілому. Ймовірно в цьому і є мета режисерів, що за цим стоять.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Читайте також:
Політика
Причиною звільнення став незаконно отриманий «подарунок» у вигляді оренди чотирикімнатної квартири у Києві за 1000 гривень на місяць.
вчора, 16:30
Політика
Ірина Фаріон заявила, що проректор ухвалив рішення про її звільнення без висновків комісії через тиск з боку МОН.
29 травня, 16:34
Політика
Печерський суд виправдав скандального ексзаступника голови Нацполіції Тишлека
27 травня, 09:28
Політика
8 травня Зеленський підписав укази про призначення 113 суддів на посади суддів місцевих судів.
09 травня, 09:34
Політика
Чергова цікава ситуація відбулась на засіданні ВРП за участі експерта із відводів та самовідводів із конфліктом інтересів Роми Маселко.
04 травня, 13:30