Чому Полтава одне з кращих міст для мотоспорту?

09 червня, 14:10

Дізнайтеся в чому різниця між вуличними заїздами на байках та справжнім мотоспортом.

З кожним роком все більшої популярності набирають шосейно-кільцеві мотоперегони, як серед чоловіків, так і серед жінок. Спортсмени кажуть, що краще демонструвати свою майстерність на спеціально підготовлених трасах з гідними конкурентами, а ніж ставити під загрозу життя та безпеку містян тренуючись на вулицях.

В Україні існує лише три траси де можна повноцінно здобувати майстерність в кільцевих мотогонках — це спортивний комплекс «Чайка» в Києві, «Дніпро Карт» у Кам'янському та картодром «Лтава» в Полтаві.

Що ще крім ідеального треку потрібно для входу в мотоспорт дивіться у нашому сюжеті.

Тож, що являє собою шосейно-кільцеві мотоперегони? — Це один з видів мотоперегонів, де заїзди проходять на спеціально підготованих та підібраних для змагань замкнутим асфальтним дорогам з довжиною кола не менше 3 км.

Такі траси включають різносторонні повороти, в які пілот має вписатися на високій швидкості. Спортсмен має бездоганно володіти мотоциклом, вміти моментально оцінювати ситуацію на дорозі та приймати рішення за долі секунди, адже від цього залежить не тільки першість на трасі, але й життя та здоров’я учасника.

Читайте також:
Найочікуваніші автоперегони зібрали любителів драйву та адреналіну з усієї України
15 червня, 18:20
Які етапи становлення довелося йому пройти, аби сьогодні ми користувалися звичним для нас комп’ютером?
13:10
Керівництво СРСР прийняло рішення приховати всю інформацію про трагедію і терміново налагодити виробництво власної жувальної гумки.
12:40
Вже давно хочете почати сортувати сміття, але не знаєте як почати?
вчора, 10:55
Чи знаєте ви як давно з’явилася українська гривня?
08 липня, 12:15
4 липня у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше провели три унікальних трансплантації: серця та двох нирок.
04 липня, 13:40