Чому Україна не стала Основним союзника США поза НАТО ?

15.07.2023, 10:25
Чому Україна не стала Основним союзника США поза НАТО ?

Як Соросята, Офіс Президента та "Слуга Народу" завалили голосування за Звернення до Конгресу США з проханням надати такий статус

Ось список країн які отримали статус Основного союзника США поза НАТО. Зокрема у 2022 році Джо Байден прийняв такі країни як Катар та Колумбія.

Чому Україна не стала Основним союзника США поза НАТО ?_1

Чому Центр протидії корупції Шабуніна у 2021 році об’єднався з Офісом президента та фракцією Слуга Народу і завалили голосування в Раді щодо Звернення до Конгресу США з проханням надати такий статус України – дуже цікаве питання.

Чому Україна не стала Основним союзника США поза НАТО ?_3

Сам статус Союзника США поза НАТО ніяким чином не блокує процес вступу в НАТО, але зрозуміло було у 2021 році, що найближчим часом Україну в НАТО не приймуть.

Чому тоді валили намагання України отримати статус союзника США?

Тоді б 24\02 росія вчинила б повномасштабне вторгнення не просто в Україну, а в Україну яка є Основним союзником США. Ось це ДУЖЕ цікаве питання для дуже цікавого розслідування. Хто науськав блокувати голосування.

Автор : Ростислав Шапошников
Читайте також:
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
27 травня, 09:11
Війна
Український військовий заявив журналісту CNN, що у Липцях під Харковом не було «нічого підготовлено» на випадок наступу рф.
23 травня, 09:05
Війна
Нардепка Олександра Устінова заявила, що аби Харків не став Маріуполем, США мусять дозволити бити їхньою зброєю по рф.
22 травня, 15:24
Війна
Рідні воїнів, які стояли на варті найбільшого міста українського Півдня, не втомлюються нагадувати, що наші Герої досі є бранцями Кремля.
22 травня, 07:10
Війна
Із квітня 2024 року окупанти захопили більше території, ніж Україна звільнила за 3 місяці літнього контрнаступу 2023 року, - WP
18 травня, 12:21
Опінії
Уряд бронює «Glovo», «Visa» і FAVBET Tech. А військкомати мобілізовують в армію інженерів, програмістів, складальників дронів
16 травня, 16:07