Чому Зеленський досі не дав пояснень щодо свого інтерв’ю The Sun?

Опінії
01.12.2023, 18:13
Чому Зеленський досі не дав пояснень щодо свого інтерв’ю The Sun?

Така поведінка Зеленського та Слуг народу показує, що вони не бажають ніяких реальних змін в управлінні армією.

Журналіст, оглядач

Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський досі не дав українцям ніяких пояснень щодо свого скандального інтерв’ю The Sun, в якому звинуватив головнокомандувача ЗСУ В.Залужного у політизації, підготовці до виборів та відсутності субординації.

Ніяких рішень Ставки або комітету по обороні, де б були наведені якісь конкретно факти, які б підтверджували звинувачення Зеленського та Слуг народу проти Залужного не відбулось.

Також партія та офіс президента не дали оцінки щоденним публічним вимогам заступника голови комітету по обороні Слуги народу Безуглої про звільнення Залужного.

Це при тому, що в управлінні та організації війни є дійсно багато проблем, і незамінних у владі бути не повинно. Але зміни мають бути логічними, обґрунтованими, щоб були висновки, які б посилили армію. Всього цього не робиться, офіс президента бореться проти військового командування через інтерв’ю та дописи у блогах.

Така поведінка Зеленського та Слуг народу показує, що вони не бажають ніяких реальних змін в управлінні армією, а створили інтригу тільки щоб звільнити Залужного.

Очевидно, такі дії пов’язані з політичним причинами — падінням рейтингу Зеленського, та високим рейтингом Залужного, який значно випереджає рейтинг президента.

Читайте також:
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Світ
2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.
28.12.2023, 19:07
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48
Опінії
А взагалі, це добрий знак, що частина депутатів хочуть скласти мандати.
14.12.2023, 09:45
Опінії
Мая Санду пояснила, за яким принципом розподілятиметься фінансова підтримка місцевим органам влади від Європейського Союзу.
11.12.2023, 12:28
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02.12.2023, 13:35