Чума на обидва їхні будинки

ПОЛІТИКА
18 лютого, 11:15
Чума на обидва їхні будинки
Фото: Facebook

Конґрес США і Білий дім так і не дійшли згоди щодо подальшої підтримки України. Спікер забракував очікуваний пакет.

Президент-демократ Джозеф Байден ні чим не кращий за своїх опонентів із табору республіканців (включно з трампістами). Адже він має абсолютно всі можливості продовжувати військову (як мінімум, але це зараз основне) допомогу.

І надлишкові снаряди 155-го калібру та загалом не менше $4,2 млрд за P.D.A., схвалення того ж таки Конґресу не потрібне. Але нічого немає і найближчими тижнями не стане, бо Палата представників пішла на канікули.

Питання в іншому — чому той же Майк Джонсон, якого демократи таврують за відмову допомагати Україні, прямо не заявить із трибуни наступне: «Хлопці, для постачання озброєнь ніякий біль не потрібний. Не треба навалювати з хворої голови на здорову».

Ось воно, у чому питання і схоже, що таки у них на капітолійських пагорбах Вашинґтона склалася консенсусна позиція — не сваритися сильно із владіміром васільєвічєм хуйлом. Так, трохи відреагували на запит громадської думки та й по всьому, і так уже своєму партнерові у Москві клопоту завдали.

Чума на обидва їхні будинки_1
Автор : Сергій Довгаль
Читайте також:
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
вчора, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03
Опінії
Вітчизняні борцуни з корупцією настільки доборолися, що вже записані у лавах фронтовиків. Ось тільки на передовій ні разу не були.
10 березня, 20:53
Опінії
Частина трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької втекла. Їм байдужа Україна.
05 березня, 13:45
Полтава
Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.
23 лютого, 12:37
Кримінал
2 роки тому Ромни опинилися під тимчасовою окупацією ресурсної федерації московії. Тамтешня влада просто втекла за Дніпро на захід.
22 січня, 08:12