Ціни падають, але не для українців

Ціни падають, але не для українців

Дисонанс ринку: українські АЗС проти світових тенденцій.

Політик, дипломат, громадський і державний діяч

Дивлюся на графік світових цін на нафту й ціни на українських АЗС. Складається враження, що там дуже уважно стежать за одними світовими новинами й повністю ігнорують інші.

Агов, друзі: ціни на нафту у світі різко впали!

До речі, навіть це короткострокове зростання світових цін відбулося на тлі загального падіння. Але це не завадило оперативно «дістати» з гаманців українців по 3–4 гривні з кожного літра. Причому синхронно — як по команді.

Бензин і так недешевий. Це — справді відчутно. І впливає, звісно, не лише на гаманці власників авто, а й насамперед — на споживчі товари.

Я не є фахівцем у цій темі. Я — просто один зі споживачів, якому це дуже впало в око. Хтось узагалі стежить за цим в Україні?

Читайте також:
Політика
Росія готувала замах на Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента, заявив очільник СБУ Василь Малюк.
23 червня, 18:32
Політика
Родина віцепрем’єра — міністра національної єдності Олексія Чернишова, який нині перебуває в закордонному відрядженні, виїхала з України.
21 червня, 19:24
Політика
«Стукач у штабі Бігуса»: як Столар злив документи СБУ Гончаренку
21 червня, 11:39
Політика
З України втік Тимур Міндіч, співвласник творчого об’єднання «Квартал 95» та близький соратник президента Володимира Зеленського.
21 червня, 08:15
Позиція
Незалежний журналіст і залежність від спецслужб.
20 червня, 09:00
Політика
Керувати дистанційно: віртуальний міністр, реальні збитки...
18 червня, 16:28