Цукенберг пообіцяв послаблення цензури у мережі Facebook

СВІТ
03.02.2020, 08:34
Цукенберг пообіцяв послаблення цензури у мережі Facebook

Цукерберг заявив, що Facebook буде «відстоювати свободу слова».

Засновник компанії Facebook Марк Цукерберг стверджує, що соціальна мережа буде відстоювати свободу вираження поглядів та шифрування, навіть якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією.

Про це він заявив на саміті Silicon Slopes, інформує CNN.

«Це новий підхід, і я думаю, що його наздожене багато людей. Але, чесно кажучи, і старий підхід дратував багатьох людей, тож давайте спробуємо щось інше», – сказав засновник відомої соцмережі.

Раніше Facebook неодноразово звинувачували у політичній упередженості, зокрема у недопущенні контенту консервативного спрямування.

У мережі Facebook часто блокують користувачів, які не погоджуються з мультикультуралізмом, ідеями ЛГБТ, гендерною теорією тощо.

Читайте також:
Світ
У YouTube повідомили, що сервіс не припинятиме роботу на росії
25 травня, 15:42
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
21 травня, 17:55
Кримінал
Двоє працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату закликали Пуйла захопити Україну та "знищити бандерівців".
24 квітня, 07:59
Війна
В Україні оголосили полювання на вірнопідданого путінського шакала Рамзана Кадирова, який приїхав убивати мирне населення.
14 березня, 14:29
Війна
Депутат Державної думи РФ із фракції "Справедлива Росія – За правду" Анатолій Вассерман назвав українську націю "вигаданою".
26 січня, 12:51
Світ
Соцмережа має запрацювати 21 лютого 2022 року
09 січня, 10:21