Цукенберг пообіцяв послаблення цензури у мережі Facebook

СВІТ
03 лютого, 08:34
Цукенберг пообіцяв послаблення цензури у мережі Facebook

Цукерберг заявив, що Facebook буде «відстоювати свободу слова».

Засновник компанії Facebook Марк Цукерберг стверджує, що соціальна мережа буде відстоювати свободу вираження поглядів та шифрування, навіть якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією.

Про це він заявив на саміті Silicon Slopes, інформує CNN.

«Це новий підхід, і я думаю, що його наздожене багато людей. Але, чесно кажучи, і старий підхід дратував багатьох людей, тож давайте спробуємо щось інше», – сказав засновник відомої соцмережі.

Раніше Facebook неодноразово звинувачували у політичній упередженості, зокрема у недопущенні контенту консервативного спрямування.

У мережі Facebook часто блокують користувачів, які не погоджуються з мультикультуралізмом, ідеями ЛГБТ, гендерною теорією тощо.

Читайте також:
Володимир Бойко «нагадав основне правило карантину».
19 березня, 08:58
Окремі олігархи вирішили вкластися в Telegram-канали з енергетики.
15 січня, 10:19
Японія добре вивчила уроки Другої світової війни, а відтак не має жодних намірів повертатися до мілітаризму та військових загарбань.
20:05
Екстрадиція учасника бойових дій на Донбасі Вадима Альтмана до РФ суперечить усталеним дружнім грузинсько-українським відносинам.
16:27
На думку експерта, у Лукашенка є чіткий і наразі ефективний сценарій.
вчора, 20:21
Загони угруповання "Ісламська держава", що діє у багатому на нафту і газ північному регіоні Мозамбіку, знову нагадали про себе.
13 серпня, 12:08