ЦВК визнала Тетяну Чорновол народною депутаткою

ЦВК визнала Тетяну Чорновол народною депутаткою

Тетяна Чорновол займе в парламенті місце вбитого Андрія Парубія.

Центральна виборча комісія визнала екснардепку Тетяну Чорновол народною депутаткою. Вона займе місце вбитого парламентаря Андрія Парубія.

Про це повідомляє ЦВК.

Після трагічної загибелі народного депутата Андрія Парубія, який був застрелений 30 серпня у Львові, згідно з чинним виборчим законодавством його місце у Верховній Раді має обійняти наступний кандидат у виборчому списку політичної партії. Наступною у виборчому списку політичної партії «Європейська солідарність» є Тетяна Чорновол – відома журналістка, активістка та колишня народна депутатка. Наразі Чорновол чинна військовослужбовиця, з 24 лютого 2022 року воювала на передовій у складі 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

«Андрій Парубій був обраний на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від партії «Європейська солідарність». ЦВК розглянула документ та визнала Тетяну Чорновол, наступну за черговістю кандидатку, включену до виборчого списку партії «Європейська солідарність» під № 27, обраною народною депутаткою України на вказаних виборах», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, на позачергових виборах до Верховної Ради у 2014 році Тетяну Чорновол було обрано народним депутатом VIII скликання. Тоді вона пройшла за списками партії «Народний фронт» під №2 у виборчому списку. Що цікаво: Андрій Парубій теж обрався нардепом VIII скликання від «Народного фронту» (№4 у виборчому списку партії).

Автор : Тетяна Чорновол
Читайте також:
Політика
Для цього українські платники податків заплатили Зеленському 181 мільйонів гривень.
16 вересня, 17:00
Політика
У Верховній Раді зареєстрували постанову, яка передбачає відновлення прямих трансляцій засідань парламенту телеканалом «Рада».
01 вересня, 14:02
Політика
Після вбивства Андрія Парубія за списками партії Євросолідарність у Раду має зайти ексдепутатка Тетяна Чорновол.
31 серпня, 16:25
Кримінал
Понад 30 чинних народних депутатів мають мінімум одну підозру.
31 січня, 11:15
Політика
Скасувати граничні строки розслідування пропонується не лише для корупційних злочинів.
16 січня, 15:39
Політика
Продуктивність роботи знизилася у 60% народних обранців.
15 січня, 18:02