ДАІшники затримали водіїв, котрі перевозили зброю на Полтавщині

ПОЛТАВА
13.10.2014, 14:57
ДАІшники затримали водіїв, котрі перевозили зброю на Полтавщині

На вихідних на 208-му кілометрі автодороги Київ-Харків на посту «Лубенський», працівниками ДАІ був затриманий 38-річний водій автомобіля «Хюндай Гетс» з Луганської області. Шофер перевозив пістолет Макарова «ПМ» з двома спорядженими набоями магазинами у багажнику.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

За словами правоохоронців, водія та зброю передано слідчо-оперативній групі Лубенського міськвідділу для проведення подальшої перевірки.

Окрім вищезазначеного випадку, на 395-му кілометрі автодороги Київ-Харків на посту «Чутове», працівниками ДАІ був затриманий автомобіль «УАЗ-31514» під керуванням 34-річного водія з Житомира, який на передньому пасажирському сидінні перевозив автомат «АК-74» та чотири магазини до нього без документів. Автомобіль, водія та зброю передано слідчо-оперативній групі Чутівського райвідділу міліції для проведення подальшої перевірки.


Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07