Дар'я Білодід завоювала золото чемпіонату Європи

СПОРТ
26.04.2024, 09:12
Дар'я Білодід завоювала золото чемпіонату Європи

Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості

Українка Дар'я Білодід перемогла словенську дзюдоїстку Каю Кайзер у фіналі чемпіонату Європи-2024, який відбувається в хорватському Загребі.

На шляху до вирішальної сутички Білодід здолала азербайджанку Ачелью Топрак, ізраїльтянку Нельсон Леві та грузинку Етері Ліпартеліані.

Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості та першою у ваговій категорії до 57 кг.

Двічі Білодід вигравала змагання у вазі до 48 кг. Також українка є дворазовою чемпіонкою світу та бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2020.

Читайте також:
Спорт
Федерація дзюдо України не коментує відмову перспективних спортсменів змагатися за нашу країну.
31.08.2025, 17:26
Спорт
Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід поки не визначилась, чи продовжуватиме свою карʼєру
19.10.2024, 09:30
Спорт
"Останній Бастіон" вітає всіх тренерів і спортсменів із професійним святом!
28.10.2021, 11:26
Спорт
Вихованець ДЮСШ імені О.Бутовського Артем Солдатенко завоював «золото» на чемпіонаті України гірськолижного спорту.
24 лютого, 21:45
Спорт
Дар’я Нєпряєва, яка виступає під нейтральним прапором, під час марафону вкрала лижі у німецької спортсменки під час піт-стопу.
23 лютого, 12:20
Спорт
Білий дім відреагував, пригадавши Трюдо його торішній пост.
22 лютого, 19:05