Дар'я Білодід завоювала золото чемпіонату Європи

СПОРТ
26 квітня, 09:12

Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості

Українка Дар'я Білодід перемогла словенську дзюдоїстку Каю Кайзер у фіналі чемпіонату Європи-2024, який відбувається в хорватському Загребі.

На шляху до вирішальної сутички Білодід здолала азербайджанку Ачелью Топрак, ізраїльтянку Нельсон Леві та грузинку Етері Ліпартеліані.

Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості та першою у ваговій категорії до 57 кг.

Двічі Білодід вигравала змагання у вазі до 48 кг. Також українка є дворазовою чемпіонкою світу та бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2020.

"Останній Бастіон" вітає всіх тренерів і спортсменів із професійним святом!
28.10.2021, 11:26
У матчі за бронзу наші дівчата перемогли Південну Корею.
04 травня, 16:32
Як стверджували борці за волю України минулого століття, вогонь запеклих не пече. І вони мали рацію, гартуючи прийдешніх воїнів.
03 травня, 19:16
Абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вийде на ринг проти американського ютубера та боксера Джейка Пола 20 липня.
29 квітня, 18:59
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
27 квітня, 19:48
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
27 квітня, 16:17