ДБР прийшло з обшуками до ексміністра Кубракова через ймовірне шахрайство

КРИМІНАЛ
11.07.2025, 10:18
ДБР прийшло з обшуками до ексміністра Кубракова через ймовірне шахрайство

Правоохоронці Державного бюро розслідувань прийшли із обшуками до колишнього міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Про це пише «Українська правда», покликаючись на власні джерела.

За даними видання, уранці 11 липня слідчі почали проводять обшуки в Кубракова. у межах розслідування ймовірного шахрайства народного депутата Євгенія Шевченка, якому раніше оголосили дві підозри в держзраді.

За словами джерела УП, Шевченко в шахрайський спосіб виманив у підприємців 14,5 мільйонів гривень нібито на закупівлю добрив у Білорусі.

У цьому, мовляв, йому посприяв ексміністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Конгресмен також заявив про намір активізувати розслідування справи засудженого сексуального злочинця Джеффрі Епштейна.
вчора, 12:33
Кримінал
Мінфін спільно з Нацбанком має забезпечити підготовку державного банку до продажу.
21 серпня, 20:45
Кримінал
Антикорупційний спектакль НАБУ та недоторканні статки Вербицького.
21 серпня, 19:25
Політика
У кожної банди є касир, носії мішків, юристи та свій банк. Але мішки ніколи не носять заради касира. Їх носять для господаря.
21 серпня, 07:29
Кримінал
Фірма Онищенка сплачувала мільйонні застави за Галущенка, Тищенка та фігурантів справи «Укргазбанку».
20 серпня, 20:37
Новини
Банкова дарує путіну головний аргумент проти України.
20 серпня, 18:32