ДБР продовжує штормити менеджмент Петра Порошенка з ПрАТ «Кузня на Рибальському»

ПОЛІТИКА
02 липня, 16:05
ДБР продовжує штормити менеджмент Петра Порошенка з ПрАТ «Кузня на Рибальському»
Фото: Фейсбук

Шукають слабку ланку в обороні Петра П'ятого.

Слідчі ДБР повідомили про підозру колишнім посадовим особам Міністерства оборони України та ПрАТ «Кузня на Рибальському» через постачання до Збройних Сил України військової техніки низької якості. 

Про це на брифінгу повідомив начальник слідчого відділу ДБР Олег Гриняк, передає пресслужба відомства.

За інформацією ДБР, голова правління ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» підбурив заступника Міністра оборони України укласти державний контракт саме з його підприємством.

«Посадовець Міністерства дав вказівку підлеглим йому керівникам одного із департаментів МОУ на безперешкодне укладення державного контракту щодо будівництва катерів саме з вказаним ПрАТ. Під час слідства встановлений інший факт перевищення службових повноважень заступником Міністра оборони України та одним із директорів ввіреного йому Департаменту», – наголошують в СБУ. 

Зазначається, що підозрювані допустили закупівлю для потреб ЗСУ санітарних автомобілів виробництва Приватного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «БОГДАН МОТОРС», які не відповідають встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України.

«Злочинними діями колишніх посадових осіб Міноборони державі завдано збитків на суму понад 475 млн грн», – наголошують слідчі ДБР.

Сьогодні ДБР повідомили про підозру колишнім посадовцям Міністерства оборони України:
заступнику Міністра оборони України у 2015-2019 рр;
директору Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МО України у 2015-2017 рр;
директору Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МО України у 2018-2019 рр.
Їх дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 426-1 та ч. 5 ст. 27 (пособник), ч. 4 ст. 426-1 КК України.
Також повідомлено про підозру колишньому голові правління ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському», дії якого кваліфіковано за ч. 2 ст. 192, ч. 4 ст. 27 (підбурювач) ч. 4 ст. 426-1 КК України.

Нагадаємо, що кінцевими бенефіціарами підприємства станом на 2017 рік були Петро Порошенко та Ігор Кононенко.

У 2018 році бенефіціаром став Сергій Тігіпко. А у вересні 2019 року на нерухоме майно та корпоративні права заводу було накладено арешт.

вибір редакції
Читайте також:
Посадовців Київської міської державної адміністрації викрили на незаконній передачі земельних ділянок у центрі української столиці.
10 вересня, 13:12
Понад 3000 конопель вилучили правоохоронці з присадибної ділянки одного з нежилих домоволодінь у селі Кривошиївка Сватівського району.
03 вересня, 11:37
У Bellingcat назвали нову дату виходу розслідування щодо "вагнерівців"
04 травня, 15:45
Один із Найвеличніших Лідерів Світу досі не спромігся виконати власні передвиборчі обіцянки, дані українцям 2 роки тому.
22 лютого, 08:01
Відомого журналіста і соратника вбитого путінським режимом Бориса Нємцова ґебісти двічі намагалися смертельно отруїти невідомою речовиною.
16 лютого, 12:11