ДБР скерувало до суду справу ексочільника Одеського ТЦК та СП Борисова

КРИМІНАЛ
29.05.2024, 17:36
ДБР скерувало до суду справу ексочільника Одеського ТЦК та СП Борисова

Справу Євгена Борисова про незаконне збагачення на понад 142 млн грн направлено до суду.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт за ст. 368-5 Кримінального кодексу України – незаконне збагачення.

За даними слідства, полковник, перебуваючи на посаді начальника Одеського обласного ТЦК, з лютого 2022 року по квітень 2023 року набув активів на понад 142 млн грн.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці вдруге затримали ексначальника Одеського обласного ТЦК Євгена Борисова після того, як за нього була внесена застава у сумі 12 млн грн за попереднім обвинуваченням.

ДБР отримало інформацію, що після сплати застави фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства, зокрема виїхати за кордон. Експосадовцю оголосили нову підозру щодо легалізації незаконних доходів

У 2023 році ДБР вже затримувало одеського військкома Євгена Борисова.

Як повідомлялося, родина начальника одеського військкомату Євгена Борисова під час повномасштабної війни придбала на іспанському узбережжі нерухомості та автівок на мільйони доларів. 

Про це свідчать витяги з іспанського реєстру, хоча сам Борисов заявляє, що не в курсі, чи є у його сім'ї нерухомість в Іспанії.

Читайте також:
Кримінал
За колишнього очільника Офісу президента Андрія Єрмака внесли ще 30 мільйонів гривень застави.
12:23
Кримінал
Колишньому прем’єр-міністру Литви Гінтаутасу Палуцкасу оголосили підозру у незаконному збагаченні.
вчора, 21:57
Кримінал
Андрій Єрмак, якого нещодавно відправили під варту, перебуває в платній камері слідчого ізолятора.
вчора, 20:21
Кримінал
Стало відомо, хто саме вніс перші 14,5 мільйона гривень застави за Єрмака.
вчора, 15:45
Кримінал
У пресслужбі ВАКС, на рахунки вже почали надходити кошти. Наразі внесено 14,5 млн гривень.
вчора, 14:55
Кримінал
Роза Тапанова з «Укрнафти» та юристи Asters можуть сплатити 140 мільйонів за Єрмака.
вчора, 11:28