ДБР втретє затримало ексначальника Одеського обласного ТЦК

КРИМІНАЛ
25.12.2024, 17:10
ДБР втретє затримало ексначальника Одеського обласного ТЦК

Сьогодні за Євгена Борисова була внесена застава у 39,364 млн гривень.

Працівники ДБР затримали у Києві ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП. Він тільки сьогодні вийшов з СІЗО після внесення застави.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Сьогодні за нього була внесена застава у 39,364 млн гривень.

ДБР отримало інформацію, що після виходу з ізолятора, Борисов планував переховуватися від слідства, зокрема виїхати за кордон.

«Працівники ДБР затримали експосадовця у Києві сьогодні, 25 грудня. Йому повідомлено про підозру у вчиненні нових кримінальних правопорушень», - пояснили в Бюро.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
вчора, 15:20
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
вчора, 14:45
Кримінал
САП просить визнати необґрунтованими активи, набуті Кулебою.
вчора, 14:22
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
вчора, 08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
22 червня, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
22 червня, 16:41