ДБР взялося за посадовця ДФС Донеччини, який завдав 3,5 мільйона гривень збитків державі

КРИМІНАЛ
28 вересня, 14:43
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Агорополіт

Все через "службову недбалість".

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у неналежному виконанні службових обов’язків начальнику відділу контролю за відшкодуванням податку на додану вартість Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

“Встановлено, що у березні 2018 року – лютому 2019 року посадовець, перебуваючи на посаді заступника начальника управління податків і зборів з юридичних осіб — начальника відділу контролю за відшкодуванням ПДВ ГУ ДФС у Донецькій області, порушив терміни оформлення документів щодо відшкодування суми податку на додану вартість підприємству, яке займається металургією. В  результаті компанія отримала право через суд стягувати пеню, нараховану на суму не відшкодованої вчасно заборгованості” — наголошують в ДБР.

Суд визнав правомірність вимог позивача. 

Так, через службову недбалість посадовця державному бюджету завдано збитків на загальну суму майже 3,5 мільйона  гривень.

вибір редакції
Читайте також:
Вчора СБУ та НАБУ провели низку обшуків по всій Україні
04 листопада, 12:19
Коштом кого і чого зросли надходження до державної скарбниці батьківщини?
15 вересня, 09:07
Недолуга ініціатива чинного міністра фінансів Сергія Марченка закріпити відсталість економіки України є згубною для її громадян.
30 серпня, 11:05
Не такого вітчизняного Піночета потребує Україна. Але іншого, на жаль, у нас на сьогодні немає...
09 серпня, 10:16
У боротьбі з неплатниками податків туркменська влада застосовує совєцьку методику: зубожілих громадян позбавляють доступу до продуктів.
21 червня, 07:01
Податкова амністія від "слуг народу"
26 квітня, 14:35