ДБР завітало до БЕБ

КРИМІНАЛ
12.01.2022, 17:05
Директор БЕБ Вадим Мельник
Директор БЕБ Вадим Мельник

На хабарі упіймали аналітика БЕБ

На скільки нам відомо, на хабарі спіймали аналітика БЕБ Бордюгова Олексія Леонідовича. Раніше він обіймав посади: старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ Офісу великих платників податків ДФС України, начальника відділу ГУ ДФС у Житомирській області, старшого оперуповноваженого ГУ ДФС у м. Києві, старшого оперуповноваженого в ОВС УЗЕ в Донецькій області ДЗЕ Національної поліції України.

Раніше "Останній Бастіон" повідомляв, що голова так званої "фінансової поліції" тільки за грудень отримав понад 100 тисяч гривень, але при цьому жодних звершень його відомство досі не продемонструвало громадянам.

Сам же Вадим Мельник, який до того рік очолював Державну фіскальну службу, на своїй Facebook-сторінці наобіцяв «дотримуватимуся принципу прозорості у питанні декларування статків, враховуючи підвищений інтерес суспільства і міжнародних інституцій до функціонування БЕБ».

Вадиме Івановичу, ну не здатні Ви контролювати своїх підлеглих. Може від гріха подалі, на піку невідомості, знову в бізнес ? Купуйте новий Range Rover, дружину до Туреччини звозіть. Подумайте.

Читайте також:
Кримінал
Тимошенко подала клопотання про передачу її справи до Київського апеляційного суду.
вчора, 17:05
Політика
Прем’єр намагається використати міграційну політику для розширення своєї виборчої бази.
вчора, 14:13
Політика
Узгоджена тусовка під вивіскою громадського контролю: хто насправді керує РГК при НАБУ.
вчора, 10:40
Політика
Мільйонер-посадовець з Офісу генпрокурора Дмитро Петров, як він сам вважає, створив досить цікаву схему з майном.
02 липня, 21:12
Кримінал
Директор ДП Міноборони Олександр Дмитрук, проти якого відкрита справа за незаконне збагачення, почав повертати вилучені кошти.
02 липня, 14:03
Кримінал
Поки Україна отримує фінансування за програмою Ukraine Facility, частина цих коштів уже опиняється в центрі корупційних скандалів.
02 липня, 13:05