Демаркатори

Опінії
25 березня, 11:36
Купідони української політики — Рабідон & Шуфідон
Купідони української політики — Рабідон & Шуфідон

Або гавкіт зажопних лай по обидва боки поребрика.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

«Роздуми» прем'єр-втікача Миколи Яновича Азарова, відомого ще як «Азіров з лопатою», про доцільність, можливість і час перенесення міждержавних парканів викликають цілу низку запитань.

І відсутність відповіді на засадниче: «яким чином українофобу з печерними уявленнями про реалії третього тисячоліття постісусової цивілізації вдавалося кермувати Україною?» більшою мірою стосується не потенційного пацієнта Канатчикової дачі (той заклад тепер емігранту ближчий і ментально, і географічно), а мешканців територій, котрими мало не чотири роки кермував пітікінтріп.

Чому їх? А тому що серед нас мешканців, котрим тамбовський вовк співвітчизник, все ще більше 15 відсотків.

От уявіть собі шерег співробітників, сусідів, попутників у легальному розсаднику ковіду – маршрутці, конкурентів у черзі за не дуже зношеним негліже з Європи, натовп під дверима палацу «Україна», фанатіючий від можливості з метра побачити живого Лисого... «Стіп!», – сказала би Людина з лопатою і мала б рацію, бо шанувальники пуцькограя потребують діагнозу за іншим підручником.

Так ось, кожен шостий з отих попередніх і сьогодні вважає Бойка-Рабиновича-Медведчука-Новінського-Льовочкіна-Фірташа-Шуфрича-Королевську претендентами на роль Мойсея, здатного вивести заблукале в трьох робоче-корабельних соснах місцеве плем'я на омріяний большак з ковбасою по 2.20 і вічно молодими дівчатами.

Усі дороги цих поводирів ведуть до Мордору, де на них зачекався емігрант Азіров із совком наперевіс. В обох сенсах совка – буквальному і переносному.

Щоправда, серед зажопного авангарду є особа, від котрої треба й своїм застережитись – хтось знає, куди може завести гегемонно-маскулінний, з чітко вираженою маніакальною поведінкою власник жомової ями під Заводським на Полтавщині?!

З цією асоціальною особою лихі жарти – перегляньте кліп, де народний обранець Ілля ревно чухається прямо на робочому місці. І хто ризикне залишитися з поведеним мачо наодинці?! Щоб не опинитися у жомовій ямі?

До слова, ви чули, що полтавський поліцейсько-партійний мутант замахнувся на кандидатську дисертацію? І то таке, що дивак на довідці не зможе прочитати навіть її заголовку («Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)»!

Зате наукове співтовариство Ім. Шкарлета поповниться кандидатом наук із державного управління. Щось Зе засидівся – блазень же вилитий проффесор.

Так от, біглий геополітик Азаров М.Я., орудник «українського уряду у відставці» і фактичний повпред тутешньої зажопи у столиці його «родіни» Москві, радить кремлівському паханату не тягти з переглядом російсько-українського кордону.

Під'юджуючи Путіна з Шойгу на одній з медійних російських помийниць до агресії, «совок в екзилі» вважає, що його колишнє місце роботи не має аргументів на свою користь – мовляв, усі документи про демаркацією штахетника від городянської Липівки на півночі Чернігівщини до Новоазовська за Маріуполем зневажені «бандерівською хунтою».

І наш колишній адепт «стабілізації» відверто нацьковує РФ на Україну, нахабно проголошуючи від імені країни перебування наступне: «Нас не влаштовує кордон в Сумській області… Також сто років тому кордон мав би пролягати не так. До речі, по Харкову у нас також є питання…».

Ми навіть не питаємо, чому демаркатор хрінів Кубані впритул не бачить?

У Полтавській обласній раді шестеро, у Полтавській міській раді четверо зажопників. От коли вони прочитали відозву манкурта Азарова про аншлюс  Сумщини, ворухнулося хоч би у когось щось українське? Хоч один запитав себе, з ким він ведеться?

Читайте також:
Адже досі в Україні відсутня системна робота по боротьбі з прокремлівськими політиками та агентами путінського режиму.
03 квітня, 10:12
РФ не стоятиме осторонь у разі, якщо Збройні Сили України підуть у наступ на терористичні проросійські бандформування "ДНР/ЛНР".
24 березня, 12:56
Путінський режим не припиняє пропагувати серед європейських громадсько-політичних діячів свій наратив про "законність анексії" Криму.
20 березня, 07:59
“Якщо реагувати симетрично на поведінку посла Ізраїлю, то Україна мала б поважати Ізраїль зневажаючи євреїв”.
12 березня, 16:44
Слова Притули стосувалися участі єврейсько-кремлівських олігархів у створенні українофобського проєкту меморіалу "Бабин Яр" у Києві.
23 лютого, 19:30