Кіля Азіров пропонує переглянути державний кордон України на користь її сусідів

ПОЛІТИКА
22 березня, 10:33
Кіля Азіров пропонує переглянути державний кордон України на користь її сусідів
Фото: Google

Одіозний представник Партії регіонів і колишній прем'єр-міністр Микола Азаров хоче, щоби Україна віддала РФ частину Сумщини та Харківщини.

Про це політик-утікач заявив у прямому ефірі медведчуківського пропагандистського телеканалу "Перший Незалежний"; відеоролик оприлюднено на платформі YouTube.

За словами Азарова, у Москви є нібито достатньо підстав, щоби висунути нові територіальні претензії Києву, не враховуючи ситуацію на Донбасі.

«Аби в Україні ніхто не мав сумнівів скажу, що РФ у будь-який момент може переглянути кордон з Україною. І в української влади не буде аргументів, аби заперечити російській, оскільки всі документи, передбачені зокрема і Харківськими угодами, в яких фігурував спільний кордон РФ і України, були розірвані українською стороною. У цілому зараз українська територія знаходиться в підвішеному стані», – заявив одіозний регіонал.

На думку українофоба Азарова, у разі наступу ЗСУ на Донбасі, Кремль може заявити про свої права на частину Сумської та Харківської області, адже "там проживає велика російськомовна громада, яку теж треба захищати від бандерівців".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на Сході України знову втрати через активність бандформувань "ДНР/ЛНР": унаслідок кульового поранення загинув український військовослужбовець.

вибір редакції
Читайте також:
Противник розпочав масштабні мобілізаційні командно-штабні навчання із залученням цивільних сил.
24 вересня, 14:56
На фронті спостерігається незвична, як для останніх тижнів, тиша.
20 вересня, 19:58
Внаслідок обстрілів один високопоставлений цивільний дістав поранення.
16 вересня, 17:30