День в ООС: Поранення отримав український військовий

ВІЙНА
10.06.2021, 18:26
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: українська правда

Його оперативно доставили до лікувального закладу.

Від початку доби, 10 червня, зафіксовані 6 обстрілів позицій ЗСУ з боку проросійських терористів.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Зазначається, що біля ШУМІВ окупанти відкривали вогонь із мінометів 82-го калібру.

Неподалік населеного пункту НОВГОРОДСЬКЕ противник вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

У районі ПРИЧЕПИЛІВКИ ворог здійснив обстріл з ручних протитанкових і автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. 

Біля ВОДЯНОГО терористи двічі обстріляли наші позиції зі станкових протитанкових, ручних протитанкових і підствольних гранатометів.

А поблизу СТАРОГНАТІВКИ вони відкривали вогонь з підствольних гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

“В результаті ворожих обстрілів один військовий зі складу Об’єднаних сил отримав поранення. Воїну оперативно надали необхідну медичну допомогу та доправили до лікувального закладу. Поранення у військового середньої тяжкості”, – наголошують у штабі.

На обстріли противника наші захисники відкривали вогонь у відповідь.

Про всі порушення з боку окупантів Українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ через встановлений координаційний механізм.

Читайте також:
Історія
У вівторок, 11 вересня 2001 року, смертники захопили американські пасажирські літаки і врізалися у два хмарочоси Нью-Йорка.
11 вересня, 11:07
Війна
Державне утворення «Ізраїль» атакувало столицю Катару.
09 вересня, 18:06
Світ
Ризик терактів на одному рівні із Зімбабве.
04 вересня, 18:06
Політика
В ООН також розповіли деталі щодо зброї, яка була застосована.
01 липня, 06:23
Війна
Московити впритул дійшлі західної адміністративної межі Донецької області. Перед ними вже відкривається широкий плацдарм аж до Павлограда.
05 червня, 20:37
Війна
Ізраїльські окупанти тероризуватимуть палестинців сектору важкою військовою технікою. Бібі Сатаньягу особисто керує геноцидною операцією.
26 травня, 12:34