Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки

КРИМІНАЛ
25.11.2023, 14:00
Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки

Йому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років. Під час обшуків правоохоронці вилучили у фігуранта понад 4 млн доларів готівкою.

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) виявили в депутата Рівненської обласної ради і заступника голови Поліського лісового офісу ДСГП «Ліси України» незадекларовані статки на мільйони доларів. Про це йдеться на сайті відомства.

Фігурант  кримінального провадження до лютого 2023 року обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім зайняв одну з керівних посад у створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП «Ліси України».

«Працюючи у виконавчій владі та органах місцевого самоврядування, він встиг незаконно збагатитися на мільйони доларів», – зазначають ДБР.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки, зокрема, в помешканні та на робочому місці депутата та членів його сім’ї. Під час слідчих дій виявлено та вилучено тільки готівкою понад 4 млн доларів у різній валюті.

Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_1Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_2Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_3Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_4Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_5Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_6Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_7Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_8Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_9Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_10Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_11Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_12Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_13Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_14Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_15Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_16Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_17Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_18Депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки_19

Правоохоронці знайшли три елітні автомобілі Audi Q8, Mercedes-Benz GLE 350E, BMW X5, коштовності та дорогі годинники, зокрема елітної марки Рatek Philippe. Крім того, виявлено золоті монети, злитки золота, два пістолети, автомат Калашникова з 16 магазинами до нього із патронами.

Депутат володів чотирма земельними ділянками у Рівному, на яких будував котеджі. Ділянки зареєстровані на номінальних осіб, підконтрольних фігуранту.

Також до Національного агентства з питань запобігання корупції скеровано лист щодо проведення моніторингу способу життя фігуранта та його сім’ї.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Пропозиції, що закладені у законопроєкті, не усувають, а додають нових корупційних ризиків.
20 лютого, 16:47
Політика
У 2013 році Куценко був фігурантом 5 корупційних кримінальних проваджень. Тоді він зміг уникнути покарання.
20 лютого, 11:18
Опінії
Правоохоронці знайшли покинуту без тягача газову цистерну, в якій було знайдено 259 ящиків сигарет.
19 лютого, 10:45
Кримінал
ЇЇ затримали на одержанні 55 тис. дол. хабаря.
17 лютого, 08:05
Політика
У той час, коли держава перебуває в стані війни та потребує коштів для придбання озброєння, Маселко витягує із бюджету гроші на оздоровлення
16 лютого, 16:05
Політика
Можливо тому, що місцевий офіс ДАСУ очолює податківець Януковича?
16 лютого, 15:34