Депутат Верховної Ради від БПП придбав компанію Януковича

ПОЛТАВА
20.08.2018, 12:48

Нардеп та підприємець Максим Єфімов підтвердив купівлю однієї з найбільших енергетичних компаній «Донбасенерго». Про це повідомляє «Економічна правда».

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/08/20/639675/

Протягом півроку його структури увійдуть до складу акціонерів «Донбасенерго».

«В цілому домовленість вже досягнута, а формальні процедури ще не виконані. Я публічна особа, і як тільки це станеться, це відіб'ється в моїй електронній декларації», - зазначив Єфімов.

Наразі власником акцій «Донбасенерго» є ПрАТ «Енергоінвест холдинг», кінцевими бенефіціарами якого є Андреас Церні (Греція) та Роберт Бенш (США), яких пов’язують з сином екс-президента утікача Януковича, Олександром Януковичем.

Справжнє ім'я Андреаса Церні – Андрій Чорний. Він є вихідцем з України і на енергетичному ринку сприймається в ролі вихованця господаря шахти ім. Засядька (Донецьк) Юхима Звягільського.

У свою чергу Роберт Бенш відомий учасникам ринку в ролі представника інтересів Михайла Афендикова - американського бізнесмена українського походження, який володіє Cub Energy Inc, яка контролює в Україні газовидобувні компанії «Куб-газ» і «Тісагаз».

Серед інших активів депутата Максима Єфімова, завод «Енергомашспецсталь» (Краматорськ), який він контролює разом з російською державною групою «Росатом».

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05