Депутата Полтавської міської ради викрили на недостовірному декларуванні

Депутату Полтавської міськради повідомлено про підозру у недостовірному декларуванні на суму понад 200 млн грн
За матеріалами СБУ та Нацполіції депутату Полтавської міськради повідомлено про підозру у недостовірному декларуванні на суму понад 200 млн грн.
Про це йдеться у повідомленні СБУ.
Кіберфахівці Служби безпеки та слідчі Національної поліції викрили депутата Полтавської міськради на завідомо недостовірному декларуванні. За матеріалами справи, фігурант умисно не вказав наявність у себе криптовалюти та проведені з нею фінансові операції на суму понад 200 млн грн.
Як встановило розслідування, під час подачі декларацій за 2022-2024 роки депутат приховав наявність у нього і близьких родичів віртуальних активів.
У 2025 році зловмисник виправив звітні фінансові документи і зазначив наявність певних нематеріальних активів та транзакцій з ними, проте оновлені дані також не були достовірними.
На основі зібраних доказів правоохоронці повідомили депутату Полтавської міськради про підозру за ч.2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України – декларування недостовірної інформації. Йому загрожує до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


«За оперативними даними, з початку повномасштабного вторгнення чоловік систематично передавав великі суми готівки до підконтрольних пунктів обміну, де кошти конвертували у криптовалюту», — йдеться у повідомленні Кіберполіції.
За інформацією ЗМІ йдеться про депутата Полтавської міської ради від партії «За майбутнє» Олександра Калуцького.