Депутати ліквідували школу на Чорнухинщині

ПОЛТАВА
05.09.2016, 12:01
Депутати ліквідували школу на Чорнухинщині

У Чорнухинському районі стане на одну школу менше – за це проголосувало 14 з 26 депутатів на 11-й сесії місцевої районної ради 7-го скликання. Документ рішення оприлюднений на офіційній сторінці у Фейсбук райдержадміністрації. Проти цього проголосував лише 1 депутат, а 11 не взяли участь у голосуванні.

Причиною припинення існування школи є її малокомплектність. Депутати «дали згоду на ліквідацію з 01.09.2016 року Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чорнухинської районної ради Полтавської області у зв’язку із малочисельним контингентом учнів та відсутністю фінансування».

Аби будівля школи не псувалася, її передали у комунальну власність місцевій сільраді. Голові Богодарівської сільської ради доручили забечпечити належне використання приміщення колишньої школи та не допустити його знищення чи руйнування.

Зазначимо,керівництвом держави ухвалено стратегію на оптимізацію мережі навчальних закладів країни. Передбачається, що в рамках цієї концепції, будуть створюватись опорні школи, які приймуть учнів із оптимізованих (закритих) та реорганізованих шкіл.У зв’язку з цим, до 1 вересня 2016 року МОН планував закрити майже 170 малокомплектних шкіл у всіх регіонах України. Про це зазначала міністр освіти і науки Лілія Гриневич в одному з інтерв’ю.

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35