Депутати ліквідували школу на Чорнухинщині

ПОЛТАВА
05.09.2016, 12:01
Депутати ліквідували школу на Чорнухинщині

У Чорнухинському районі стане на одну школу менше – за це проголосувало 14 з 26 депутатів на 11-й сесії місцевої районної ради 7-го скликання. Документ рішення оприлюднений на офіційній сторінці у Фейсбук райдержадміністрації. Проти цього проголосував лише 1 депутат, а 11 не взяли участь у голосуванні.

Причиною припинення існування школи є її малокомплектність. Депутати «дали згоду на ліквідацію з 01.09.2016 року Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чорнухинської районної ради Полтавської області у зв’язку із малочисельним контингентом учнів та відсутністю фінансування».

Аби будівля школи не псувалася, її передали у комунальну власність місцевій сільраді. Голові Богодарівської сільської ради доручили забечпечити належне використання приміщення колишньої школи та не допустити його знищення чи руйнування.

Зазначимо,керівництвом держави ухвалено стратегію на оптимізацію мережі навчальних закладів країни. Передбачається, що в рамках цієї концепції, будуть створюватись опорні школи, які приймуть учнів із оптимізованих (закритих) та реорганізованих шкіл.У зв’язку з цим, до 1 вересня 2016 року МОН планував закрити майже 170 малокомплектних шкіл у всіх регіонах України. Про це зазначала міністр освіти і науки Лілія Гриневич в одному з інтерв’ю.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56