Депутати повернули собі низку надбавок до зарплати

ПОЛІТИКА
15 лютого, 17:30
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.

За відповідне рішення проголосували 332 народні депутати.

Нардепи на засіданні 15 лютого проголосували за повернення собі надбавок до зарплат.

Згідно із законопроектом №7002, депутату встановлюється посадовий оклад, надбавки та доплати до посадового окладу у розмірах, визначених законодавством.

До прийняття вищезгаданої ініціативи, депутату встановлювався Радою посадовий оклад, а надбавки до окладу виплачувались у розмірі, встановленому для членів Кабінету Міністрів.

«Наразі змінено підхід у встановленні окремих надбавок, доплат до посадових окладів в органах, оплата праці в яких здійснюється шляхом видатків Державного бюджету України (зокрема, змінено алгоритм визначення посадових окладів членів Кабміну, який розраховується шляхом множення середньомісячної заробітної плати за видами економічної) діяльності за квартал у середньому по економіці за наявними статистичними даними на відповідний коефіцієнт співвідношення, скасовано встановлення ним надбавки за інтенсивність праці та не передбачено встановлення премій до 100 відсотків). Прирівнення народних депутатів України в умовах оплати праці до членів Кабінету Міністрів України (як це передбачено чинною редакцією статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» може призвести до збільшення видатків на оплату праці, які не є забезпеченими обсягами бюджетних асигнувань, зокрема на оплату праці у 2022 році», – йдеться у пояснювальній записці, котру підготували народні депутати Стефанчук Р.О., Корнієнко О.С., Кондратюк О.К. та інші.

Ініціаторами законопроекту виступили:  Стефанчук Руслан Олексійович, Корнієнко Олександр Сергійович,  Кондратюк Олена Костянтинівна, Батенко Тарас Іванович, Мотовиловець Андрій Вікторович, Кулініч Олег Іванович, Устінова Олександра Юріївна, Бондар Віктор Васильович , Соболєв Сергій Владиславович, Арахамія Давид Георгійович, Герасимов Артур Володимирович.

За документ проголосували депутати з усіх парламентських фракцій та груп, "Проти"-2 депутати, "Утримався"-21 депутат, "Не голосував"-21 депутат.

Україна знаходиться на порозі повномасштабної війни, а у Верховній Раді депутати стурбовані розміром надбавок до своєї заробітної плати. Замість вирішення проблем воюючої країни, депутати вирішили проголосувати за надбавки та доплати до власних посадових окладів.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01 серпня, 08:01
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03 червня, 13:45
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25 травня, 08:12
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44
Політика
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09.09.2021, 08:12