Депутати збираються спростити собі виїзд за кордон

ПОЛІТИКА
03 червня, 13:45
Депутати збираються спростити собі виїзд за кордон

Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.

Цей документ дозволить виїздити за кордон народним обранцям за спрощеною процедурою, йдеться на сайті Верховної Ради.

Депутати збираються спростити собі виїзд за кордон_1
Депутати збираються спростити собі виїзд за кордон_3

Ініціаторами законопроєкту вказані понад 60 чинних народних обранців – представників різних політичних сил. Термін дії дипломатичного паспорта пропонують встановити 5 років.

Таким чином, згідно з ініціативою, паспорт діятиме не лише на термін відрядження, а на всю депутатську каденцію. Весь цей час документ може зберігатись у депутата, а повертати його слід до 10 днів після припинення повноважень.

Таким чином, під час перетину кордону буде достатньо дипломатичного паспорта. Працівники ДПСУ не зможуть вимагати у нардепів український паспорт або інші документи.

Але є нюанси, відрядження має бути погоджене з головою Верховної Ради, першим віцеспікером або віцеспікером. Також політики мають подати протягом тижня звіт про відрядження – звісно, після повернення.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01 серпня, 08:01
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25 травня, 08:12
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15 лютого, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44
Політика
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09.09.2021, 08:12