Державна податкова інспекція у м. Полтаві просить розмістити інформацію наступного змісту Операція «Акциз-2015» в дії

ПОЛТАВА
03.11.2015, 12:07
Державна податкова інспекція у м. Полтаві просить розмістити інформацію наступного змісту Операція «Акциз-2015» в дії

Оперативним управлінням Державної податкової інспекції у м. Полтаві за результатами вжитих протягом 2015 року заходів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 16 інформацій, за якими розпочато кримінальні провадження. З них, 7 кримінальних проваджень за ухилення від сплати податків, 5 – за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів та 4 – за фактом вчинення посадових злочинів.

Оперативниками міської податкової попереджено факт завищення суми бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку, заявленого в уточнюючих розрахунках на суму 410,8 тис.грн. та відмовлено в бюджетному відшкодуванні на рахунок платника податків у банку, заявленого в уточнюючих розрахунках на суму 5460,4 тис. грн.

Крім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено злочин по факту ухилення від сплати податків у сфері державних закупівель. Загальна сума ухилень від сплати податків становить 930 тис. грн.

Загальна сума відшкодованих державному бюджету збитків по кримінальних провадженнях складає 5115,5 тис. гривень.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено 8 суб’єктів фіктивного підприємництва, чим забезпечено надходження коштів до бюджету у розмірі 444,3 тис. грн.

В рамках операції «Акциз-2015» виявлено та припинено 19 фактів незаконного обігу підакцизних товарів. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 946,5 тис. грн., в тому числі лікеро-горілчаних виробів в кількості 364,1 дал. на суму 241 тис. грн., спирту в кількості 596,9 дал. на суму 644,6 тис. грн., тютюнових виробів в кількості 281 пачка на суму 4,2 тис. грн. та паливно-мастильних матеріалів в кількості 2,7 тони на суму 56,8 тис. грн.

Щодо розміру мінімального страхового внеску

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що базою нарахування єдиного соціального внеску для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе в залежності від обраного виду діяльності і відповідно встановленого класу професійного ризику. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску, з вересня 2015 року ця сума складає 478,17 грн. на місяць.

Також повідомляємо, що нормами Закону України від 17.09.2015 року №704-VIII перенесено підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати з 1 грудня на 1 вересня 2015 року. Розмір мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2015 року становить 1378 грн. Відповідно розмір мінімального страхового внеску за ІІІ квартал 2015 року становить 1323,47 грн.

Правом на податкову знижку можна скористатися до кінця року

Шановні мешканці міста! Державна податкова інспекція у м. Полтаві інформує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками 2014 року здійснюється до кінця 2015 року.

Право на податкову знижку мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та: сплачували за навчання закладам освіти, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, страхували себе або членів своєї сім’ї, оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей або понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу.

Якщо платник податку не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12