Державна зрада Зеленського

КРИМІНАЛ
23 липня, 18:05
Державна зрада Зеленського

Суд зобов’язав ДБР порушити справу через державну зраду президента Володимира Зеленського та його оточення.

Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Державне бюро розслідувань почати досудове розслідування щодо можливої державної зради з боку президента Володимира Зеленського та його оточення через зрив операції із затримання членів ПВК “Вагнера”.

Відповідне рішення суд ухвалив у четвер, 22 липня.

Заяву до ДБР подала група осіб, серед яких ексдепутат Андрій Тетерук. Оскільки правоохоронці не почали досудове розслідування, заявники звернулися до суду зі скаргою на бездіяльність ДБР та вимогою змусити відомство його розпочати.

Ми будемо розглядати скаргу на бездіяльність слідчого ДБР, яка полягає в тому, що в порядку, передбаченому статтею 214, слідчий не вніс відомості до реєстру досудових розслідувань і відповідно не розпочав розслідування, – заявив перед засіданням адвокат позивачів Ігор Волошин.
Суддя ухвалив рішення зобовʼязати ДБР вчинити так, як передбачає українське законодавство, а отже: нашу заяву про вчинення кримінального правопорушення за статтею 112 «державна зрада» зареєструвати і внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань, — розповів Тетерук.

Суд задовольнив скаргу у повному обсязі. Заяву про вчинення кримінального злочину за статтею 111 ККУ «державна зрада» суд зобов’язав зареєструвати та внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Державна зрада Зеленського_1

Зрада споконвічно є найважчим злочином. Всі, хто допомагатимуть уникнути відповідальності винним особам - будуть співучасниками злочину. Не раджу нікому ставати поплічниками злодіїв, — зазначив Тетерук.

вибір редакції
Читайте також:
Олександр Лукашенко заявив про наміри розмістити на кордоні з Україною зенітно-ракетні комплекси C-400, які Мінськ планує отримати з Росії.
13 вересня, 16:28
Але проблема полягає в тому, що це рішення ніяк не вплине на будівництво і введення трубопроводу в експлуатацію.
25 серпня, 15:15
Грузинські правоохоронні та спеціальні служби мають негайно розірвати чинну угоду про співробітництво зі своїми колеґами з Мінська.
17 серпня, 13:28
Його "презентацію" провели практично таємно, без запрошення журналістів.
11 серпня, 16:27
Тарас Кремінь звернувся до тих, кого не влаштовує українська мова
10 серпня, 17:15