Державні фінанси в «надійних» руках: дружина очільника МОЗ Степанова зареєструвала медичну фірму

ПОЛІТИКА
03 квітня, 17:54
Максим Степанов
Максим Степанов
Фото: ukranews.com

Фірма Степанової планує займатися діяльністю лікарняних закладів, а також роздрібною торгівлею медичними товарами.

Дружина міністра охорони здоров'я Максима Степанова Наталія 30 березня 2020 року, в день призначення свого чоловіка міністром, зареєструвала нове підприємство, яке здійснюватиме діяльність у медичній галузі.

Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань Міністерства юстиції України, пише Gazeta.ua.

Повідомляється, що ТОВ «Бестздрав» зі статутним капіталом 1,5 мільйона гривень зареєстроване в Одеській області, селищі Авангард.

Нагадаємо, що Максим Степанов у 2017-2019 роках був головою Одеської облдержадміністрації.

Одноосібною власницею ТОВ «Бестздрав» відповідно до реєстру є Степанова Наталя Михайлівна. Відповідно до КВЕД, зазначених у реєстрі, фірма Степанової планує займатися діяльністю лікарняних закладів, загальною та спеціалізованою медичною практикою, а також роздрібною торгівлею медичними товарами, тощо.

Директором ТОВ «Бестздрав» відповідно до реєстру є Олег Закорчемний – зять колишнього міністра охорони здоров'я України Юрія Спіженка.

Відома українська журналістка та громадська діячка Зоя Казанжи на своїй сторінці у мережі Фейсбук пише, що реєстрація підприємства, яке буде торгувати медичними засобами, у день призначення Степанова профільним міністром, є неетичною і містить конфлікт інтересів.

Адже міністр МОЗ в розпал епідемії коронавірусу буде розпоряджатися бюджетними коштами у великих розмірах.

«Новоспечений з другого разу міністр охорони здоров’я Степанов звернувся до українців. Сказав, зокрема, таке: «Я зайшов у Міністерство, де ми поки що все реалізовуємо в ручному режимі, керуючи всіма процесами в реальному часі, налагоджуючи й відновлюючи зв’язки між різними напрямами та медичними установами. От я вам зараз розповім про «налагодження зв’язків», – написала журналіст.

Казанжи іронізує, що державні фінанси відтепер «надійних» руках.

«Добре, що зараз в державі спрощені процедури закупівель і право вибору постачальників теж набагато легше. Чому б не скористатися талановитим медичним бізнесюкам?», – вважає Казанжи.
 

Читайте також:
Масштабне розкрадання бюджетних коштів відбулося упродовж 2018-2019 років під час будівництва доріг державного значення.
вчора, 11:00
Черговий скандал в ОТГ: наближеним до голови «місцевої республіки» Василя Дрозда планували по-тихому роздати земельні ділянки.
29 травня, 17:38
Подібного фактажу на Прозоро по Скороходівській ОТГ безліч.
26 травня, 20:37
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
25 травня, 10:09
Івана Баканова підозрюють у порушені антикорупційного законодавства одразу двох європейських держав.
22 травня, 10:47
Старший оперуповноважений СБУ, який вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці фермерського господарства, постане перед судом.
21 травня, 11:02