Державні фінанси в «надійних» руках: дружина очільника МОЗ Степанова зареєструвала медичну фірму

ПОЛІТИКА
03.04.2020, 17:54
Максим Степанов
Максим Степанов
Фото: ukranews.com

Фірма Степанової планує займатися діяльністю лікарняних закладів, а також роздрібною торгівлею медичними товарами.

Дружина міністра охорони здоров'я Максима Степанова Наталія 30 березня 2020 року, в день призначення свого чоловіка міністром, зареєструвала нове підприємство, яке здійснюватиме діяльність у медичній галузі.

Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань Міністерства юстиції України, пише Gazeta.ua.

Повідомляється, що ТОВ «Бестздрав» зі статутним капіталом 1,5 мільйона гривень зареєстроване в Одеській області, селищі Авангард.

Нагадаємо, що Максим Степанов у 2017-2019 роках був головою Одеської облдержадміністрації.

Одноосібною власницею ТОВ «Бестздрав» відповідно до реєстру є Степанова Наталя Михайлівна. Відповідно до КВЕД, зазначених у реєстрі, фірма Степанової планує займатися діяльністю лікарняних закладів, загальною та спеціалізованою медичною практикою, а також роздрібною торгівлею медичними товарами, тощо.

Директором ТОВ «Бестздрав» відповідно до реєстру є Олег Закорчемний – зять колишнього міністра охорони здоров'я України Юрія Спіженка.

Відома українська журналістка та громадська діячка Зоя Казанжи на своїй сторінці у мережі Фейсбук пише, що реєстрація підприємства, яке буде торгувати медичними засобами, у день призначення Степанова профільним міністром, є неетичною і містить конфлікт інтересів.

Адже міністр МОЗ в розпал епідемії коронавірусу буде розпоряджатися бюджетними коштами у великих розмірах.

«Новоспечений з другого разу міністр охорони здоров’я Степанов звернувся до українців. Сказав, зокрема, таке: «Я зайшов у Міністерство, де ми поки що все реалізовуємо в ручному режимі, керуючи всіма процесами в реальному часі, налагоджуючи й відновлюючи зв’язки між різними напрямами та медичними установами. От я вам зараз розповім про «налагодження зв’язків», – написала журналіст.

Казанжи іронізує, що державні фінанси відтепер «надійних» руках.

«Добре, що зараз в державі спрощені процедури закупівель і право вибору постачальників теж набагато легше. Чому б не скористатися талановитим медичним бізнесюкам?», – вважає Казанжи.
 

Читайте також:
Суддя Ковбаса коштом платників податків збагатився майже на 1,5 млн грн за останній рік.
06 травня, 16:45
Аудит "Коронавірусного фонду" виявив порушень на 407 мільйонів гривень.
26 квітня, 08:51
Під Петра Порошенка продовжують "копати".
22 квітня, 16:01
“Голова НКРЕКП всіляко сприяв початку закупівлі російського струму і неодноразово публічного його виправдовував”.
22 квітня, 15:23
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
21 квітня, 22:14
Оперуповноважений співробітник Служби безпеки України, який торгував персональними даними громадян, постане перед Фемідою.
20 квітня, 11:34