Державну фіскальну службу очолив чиновник часів Януковича

ЕКОНОМІКА
09.12.2020, 19:34
Вадим Мельник
Вадим Мельник
Фото: Фейсбук

В часи президента-зрадника Вадим Мельник зробив успішну кар'єру.

Кабінет міністрів України призначив головою Державної фіскальної служби Вадима Мельника. Він до 2013 року очолював управління розслідування особливо важливих справ, а також працював у Міністерстві доходів та зборів.

Рішення про призначення ухвалили на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

Як відомо, Мельник у 2014 році перебував на посаді заступника начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби. Потім Мельник очолював це управління. 

З посади звільнився у 2016 році.

Назагал Вадима Мельника ЗМІ неодноразово називали одним з найбільш  яскравих представників податкової мафії в Україні. Вважається, що за роки служби Вадим Мельник зумів накопичити не менше 30 мільйонів доларів і вийти сухим з ​​води ... А широку відомість отримав через звинувачення в замовному вбивстві.

Його звинувачували також у контролі діяльності так званої горіхової мафії.

Читайте також:
Центр протидії корупції продовжує викривати “зашквари” агентів Кремля та топ корупціонерів.
26 січня, 14:38
33-річного оперуповноваженого Державної фіскальної служби у Мелітополі затримали "на гарячому" під час одержання неправомірної вигоди.
26 січня, 10:09
6 мільйонів доларів – рекордна ціна за закриття кримінального провадження Генеральною прокуратурою України проти Миколи Злочевського.
23 січня, 21:03
Клятва Гіппократа втрачає сенс, якщо у хворого немає грошей?
22 січня, 12:15
Антикорупціонери нагадують класичне правило – не призначати на посади "чортів".
18 січня, 16:04
Члени Зе-команди — Кирило Тимошенко, Олександр Кубраков і Юрій Голик — не припиняють наживатися на програмі "Великого будівництва".
14 січня, 12:16