Держгеокадастр оновив каталог земельних ділянок, доступних атовцям

ПОЛТАВА
20.10.2016, 14:55
Держгеокадастр оновив каталог земельних ділянок, доступних атовцям

Представники Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, разом з обласними органами місцевого самоврядування оновили перелік земель, які можуть бути надані учасникам війни на Сході України.

За їх даними, станом на 19-20 жовтня зареєстровано 6409 га. З яких 5517 га зареєстровано Держгеокадастром, а 892 — органами місцевого самоврядування.

Ці ділянки можуть використовуватися для особистого сільського господарства, садівництва, будівництва та обслуговування житлових будинків та індивідуального дачного будівництва.

Найбільшу кількість таких земельних ділянок зареєстровано у Семенівському — 598 га, Хорольському — 566 га, Новосанжарському — 480 га, Кобеляцькому — 432 га, Лубенському — 428 га та Лохвицькому — 346 га районах.

Керівник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило розповів, що землі резервують для того, щоб всі військові їх сім’ї мали можливість їх отримати:

— Для зручності військових фахівці оперативно оцифровують та розміщують у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

Також він доповнив, що найбільше земель на території Полтавської області зарезервовано для ведення особистого селянського господарства — 5958 га.

Нагадаємо, у липні Держгеокадастр, координаційний центр учасників АТО та «Останній Бастіон» виділили землю 239 атовцям. Земльні ділянки їм передали полтавський фахівеь із енергетики та екологічних питань Геннадій Сікалов та Віктор Якович Манжос, у минулому начальник ІІ відділу Полтавського обласного військкомату. Вони розташовані в с. Сем'янівка (Кротенки) Полтавського району. 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському район


Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32