Держгеонадра віддали соратнику Януковича стратегічне державне підприємство КП «Кіровгеологія»

ЕКОНОМІКА
11 липня, 18:59
Соратники: Віктор Янукович і Микола Злочевський
Соратники: Віктор Янукович і Микола Злочевський

Кіровгеологія» володіє всією секретною інформацією щодо покладів особливо рідкісних і цінних копалин.

Глава Державної служби геології і надр (Держгеонадра) Роман Опімах віддав контроль над стратегічним підприємством у сфері розробки уранових руд КП «Кіровгеологія» людям з орбіти олігарха Миколи Злочевського.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні, яке опублікував «Цензор.НЕТ».

У розслідуванні стверджується, що керівниками державного підприємства «Кіровгеологія» призначені Сергій Гурський, батько якого був заступником Злочевського під час його перебування міністром, і Дмитро Брагін, до недавнього часу співробітник офісу «Бурісми» – підконтрольної Злочевському. 

Як відомо, КП «Кіровгеологія» – це стратегічне державне підприємство, яке володіє всією секретною геологічною інформацією щодо покладів особливо рідкісних і цінних корисних копалин, також таких як уран, бурштин, золото, дорогоцінні кольорові металів.

Отримавши дану інформацію, Злочевський – якому НАБУ і САП оголосили підозру – може забрати у держави найцінніші природні багатства, попереджують журналісти.

Інтернет-видання звертає увагу на те, що громадські організації і спеціалізовані асоціації, що займаються питаннями контролю за використанням держгеонадр, вимагають відставки Опімаха і розслідування його махінацій компетентними органами.

Нагадаємо, Злочевський з 2006 – депутат від Партії регіонів. Після перемоги Януковича на виборах президента – голова Держкомітету матеріального резерву України, потім – міністр екології, заступник секретаря Ради нацбезпеки за часів Андрія Клюєва.

Читайте також:
Ільменіт виробництва (ОГХК) відвантажується на адресу ПрАТ «Кримський ТИТАН» в окупованому Криму.
вчора, 16:45
ФБР обшукало офіс американської компанії Optima, яку ПриватБанк підозрює у відмиванні виведених з банку грошей
04 серпня, 19:30
У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника
02 серпня, 09:55
Романа Скрипника, який 23 липня у Полтаві захопив у заручники полковника, вбито під час спецоперації неподалік Опішні.
01 серпня, 08:58
Борг різко зріс внаслідок зовнішніх запозичень.
28 липня, 17:30
Уряд національної згоди Лівії, що перебуває у Триполі, збирає докази військових злочинів, вчинених загонами так званої "Національної армії".
12 липня, 12:43