Держгеонадра віддали соратнику Януковича стратегічне державне підприємство КП «Кіровгеологія»

ЕКОНОМІКА
11.07.2020, 18:59
Соратники: Віктор Янукович і Микола Злочевський
Соратники: Віктор Янукович і Микола Злочевський

Кіровгеологія» володіє всією секретною інформацією щодо покладів особливо рідкісних і цінних копалин.

Глава Державної служби геології і надр (Держгеонадра) Роман Опімах віддав контроль над стратегічним підприємством у сфері розробки уранових руд КП «Кіровгеологія» людям з орбіти олігарха Миколи Злочевського.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні, яке опублікував «Цензор.НЕТ».

У розслідуванні стверджується, що керівниками державного підприємства «Кіровгеологія» призначені Сергій Гурський, батько якого був заступником Злочевського під час його перебування міністром, і Дмитро Брагін, до недавнього часу співробітник офісу «Бурісми» – підконтрольної Злочевському. 

Як відомо, КП «Кіровгеологія» – це стратегічне державне підприємство, яке володіє всією секретною геологічною інформацією щодо покладів особливо рідкісних і цінних корисних копалин, також таких як уран, бурштин, золото, дорогоцінні кольорові металів.

Отримавши дану інформацію, Злочевський – якому НАБУ і САП оголосили підозру – може забрати у держави найцінніші природні багатства, попереджують журналісти.

Інтернет-видання звертає увагу на те, що громадські організації і спеціалізовані асоціації, що займаються питаннями контролю за використанням держгеонадр, вимагають відставки Опімаха і розслідування його махінацій компетентними органами.

Нагадаємо, Злочевський з 2006 – депутат від Партії регіонів. Після перемоги Януковича на виборах президента – голова Держкомітету матеріального резерву України, потім – міністр екології, заступник секретаря Ради нацбезпеки за часів Андрія Клюєва.

Читайте також:
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Опінії
Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!
09 червня, 09:07
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51