Держпродспоживслужбу лихоманить

ПОЛТАВА
16.07.2021, 14:03
Держпродспоживслужбу лихоманить

Клан Гандольфілів вирішив "рейдернути" Держпродспоживслужбу в Полтавській області

На фоні інформаційних хвиль по відставці Авакова очільник територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтава Маньківський Д.В., за допомогою своїх підручних, адвоката Козленка та членів клану Гандольфілів, вирішив реалізувати гарний гешефт.

Надіславши для проведення обшуку у приміщенні Держпродспоживслужби у Полтавській області групу гешефтмахерів, очолювану слідчим Кривенко І.Л., легітимізувавши, на його думку, вказану дію ухвалою слідчого - судді.

Можливо очільник Маньківський Д.В., пояснить, як відноситься ДБР до ч.2 ст.172 ККУ?

Зважаючи на численні скарги працівників Держпродспоживслужби у Полтавській області про наявні у приміщеннях засоби негласного зняття інформації, які протягом тривалого часу архівують діяльність органу державної влади та особисте життя працівників, просимо відповідні служби вжити радикальних заходів для відновлення прав громадян, визначених Основним Законом.

Мусимо зауважити, що аналітики Останнього Бастіону, у повному обсязі володіють інформацією про намагання злочинного клану Гандольфілів, за сприяння суддівсько - кримінально - правоохоронного синдикату, повернути під свій повний контроль діяльність служби, з метою працевлаштування членів клану та отримання корупційних прибутків від "вирішення" проблемних питань.

І якщо колишній очільник Держпродспоживслужби з клану Гандольфілів не гребував поросятками та м'ясом, то для Голбана та інших співучасників рейдерського захоплення державної служби, Держпродспоживслужба є золотою коровою з постійними високими надоями.

Далі буде

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Політика
Прикривши незаконно нажиті статки слуг урода законом.
20:01
Кримінал
Як родина топ-поліцейського у суді рятує пентхаус від конфіскації
15:28
Кримінал
Його підозрюють у легалізації 18 га державної землі на понад 160 млн гривень.
11:28
Кримінал
Вона стверджувала, що це подарунок від матері.
вчора, 20:25
Кримінал
Як київський поліцейський отримав квартиру від забудовника.
вчора, 11:09
Політика
«МТБ Банк» був задіяний у схемі посадовців КРАІЛ щодо відмивання коштів з онлайн-казино.
15 вересня, 14:07