Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів

Опінії
30.06.2022, 12:05
Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів

Маніпуляції з боку НКРЕКП призводять до величезних втрат бюджету та підриву енергобезпеки країни.

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

В обстановці повної секретності апарат НКРЕКП, яким керують авантюристи Герус та Тарасюк, які давно вже куплені Нафтогазом та обслуговують його корупційні схеми, вирішили таємно провести засідання і не дати мені можливість виступити на ньому.

Звертаюся офіційно до голови НКРЕКП пана Ущаповського не піддаватися на ці маніпуляціі авантюристів та запбезпечити мою можливість прийняти участь в засіданні.

Розуміючи з ким я маю справу я звернувся заздалегідь до Прем’єр-міністра, де я попереджаю уряд про шалені маніпуляції з боку НКРЕКП які призводять до величезних втрат бюджету та підриву енергобезпеки країни.

Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів_1
Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів_3
Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів_5
Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів_7
Детективна історія з засіданням НКРЕКП з приводу чергового підвищення одного з газових тарифів_9

Відповідна заява в СБУ та правоохоронні органи буде спрямована найближчим часом.

«Замість створення передумов для ефективного функціонування ринку природного газу та конкуренції на ринку природного газу наша держава отримала одного монополіста – компанію «Нафтогаз України», яка отримавши майже 100% ринку побутового споживання газу та контролюючи понад 70% всієї оптової торгівлі газом диктує тепер свої умови не тільки Кабінету Міністрів України, але і Верховній Раді України, вимагаючи компенсації на загальну суму понад 264 млрд грн.

Саме НКРЕКП не забезпечило належного моніторингу ринку природного газу та не вжило заходів відповідного реагування, що і стало наслідком найбільшої кризи на ринку газу в історії України.

І саме окремі члени НКРЕКП є відповідальними за створення цієі кризи».

Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05.11.2023, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14.09.2023, 18:56